Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nehéz betolni a péniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz betolni a péniszt egy szűz lányba?

Figyelt kérdés
Mit érez ilyenkor a fiú?

2021. okt. 6. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8. Tudnál esetleg tanácsot adni? Párom szűz,ugyanúgy vaginizmus es sehogy sem tudjuk hogyan csináljuk hogy a legkevésbé fájjon neki.
2021. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

8

Tudat alatt görcsöl be.


Pszichológus.


Úgy kb fél év mire helyrejön.


Sajnálom de ez ilyen.


Kiskorban nem érte trauma, abúzus? Esélyes hogy a múltat fel kell tárnia a szakembernek.

2021. okt. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12 es vok bocsanat 11-esnek szántam
2021. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmiféle trauma nem érte. Kizárólag a fájdalomtól fél és amiatt van. Ez fix. Nyilván mindketten akarjuk,sőt mostmár nagyon is ki van úgymond éhezve. Gondolkodtam ha nem sikerül akkor nő gyógyász,pszichológus..de reméljük ilyenre nem kerül sor.
2021. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1 Hosszú előjáték

2 itasd hogy lazuljon.



Egyébként én csak találkoztam ilyennel nem gyógyítattam ki belőle. Ahhoz nem lett volna türelmem 😔

2021. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogyha recseg, ropog, nem kell abbahagynod,

és ha nem szólal meg, a másik lyukat dugd meg!

2021. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem nehéz elvileg. Igazából eljutni odáig nehéz.
2021. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!