Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek nőkéng akár egészségüg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek nőkéng akár egészségügyileg rosszul ha évekig nem élek szexuális életet úgy, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni a dolgot, hogy miért nem. Nem is keresek. Inkább csak az érdekel,hogy ha normálisan maszturbálok és ekkor orgazmusom van akkor tulajdonképpen nincs káros hatása a szexualitás hiányának
2021. okt. 5. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, miért lenne?
2021. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert sokan jöttek azzal, hogy egy idő után bele bolondulnak, kiégnek, öregebbnek tűnnek vagy éppen csúnyábbnak. Én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban pláne, hogy nem láttam a neten semmi valós információt erről
2021. okt. 5. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

sokan nemtől függetlenül a magány érzése miatt megpróbálnak okokat találni, hogy biztos egy-egy tulajdonságukkal van gond azért "nem kellenek senkinek"

pedig sokan igenis kellenek másnak, csak hát ez fordítva nem igaz, mert a szőke herceget és a bombázó csajokat akarják

a szex, orgazmus hiánya egészségügyileg nincs hatással ránk, viszont a feszültség, lelki dolgok hiánya PSZICHÉSEN okozhatnak gondot

2021. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A társtalanság nyilván nagyon rossz lelki hatással van az emberre, ami idővel testi tünetekben is megjelenhet (ha más nem, a stressz, álmatlanság stb. révén).


Azt nem tudom elképzelni, hogy magának a szex hiányának súlyos hatása lenne. Mondjuk a hormonrendszer azért biztosan tényleg kiegyensúlyozottabban működik, ha van szex, és ezen a maszti nem is fog segíteni.

2021. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz testileg semmi bajod, akkor sem, ha nem maszturbálsz. A szex nem létszükséglet!
2021. okt. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy érdekesség! A környezetemben /de állítólag statisztika is van rola/ a kipakolt nők száma magasabb az idősebb hajadon hölgyek körében mint férjezett vagy elettarsi kapcsolatban elő nőknél. Azt gondolom használni kell a nemi szerveinek, azért vannak. A maszturbálás csak testi szükséglet kielégítése. Partnerrel lelkileg más. A különbség csak ennyi.
2021. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőkre lehet már szervi hatása is a sok évtizedes szexmentességnek.
2021. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Williamspear ***** válasza:
54%
El fog fogyni az agyad ☝
2021. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan bele tud betegedni néhány ember abba, ha nem tud szexuálisan kiteljesedni. A férfiak - külsőleg - nehezebben viselik a túl hosszú szünetet, a nők viszont hajlamosabbak arra, hogy lélektanilag ássák bele magukat mélyebben ebbe a problémába.
2021. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Oldfire ***** válasza:
Nőknek is pasiknak is hoszabb távon az agyukra mehet a szex hiánya a környezetük rovására. Kibirhatatlanok lesznek.
2021. dec. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!