Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt 25ev feletti szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 25ev feletti szűz lányok? Ha igen mi az oka? Mi az oka hogy nem történt meg még?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Kétlem.... főleg a mai világban.
2021. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ami a 25 év alattiaknál: nem találkoztak még olyan pasival aki kellően szimpatikus lett volna ÉS meglett volna a megfelelő bizalom a "dolog" megtörténtéhez.
2021. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Van olyan ismerősöm aki 30 éves és szűz. Jehovás család és csak házasság után lehet nekik..

A bátyja is 32 volt talán amikor először volt nővel.


És ez halál komoly.

Egyszer dolgoztunk együtt és "számon kért", hogy hogy lehetek annyira erkölcstelen, hogy össze költöztem a barátnőmmel.

2021. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon valásos zongorista ismerösöm naponta több órát gyakorol. Kérdeztem töle, hogy a szexet miért nem gyakorolja ? Nem tudott igazi választ adni, csak, hogy házasság elött nincsen szex és kész.
2021. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Én 25 éves vagyok, szűz és még nem találtam meg az igazit. XD
2021. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!