Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, tetszene nektek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tetszene nektek ha egy pasi attól izgulna fel ha anyagilag támogatna titeket de nem kérne semmilyen szexuális ellenszolgáltatást?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

10

És belegondoltál, hogy ilyen esetben BÁRMIT kérhetne, olyat is, amit te egyáltalán nem akarsz és megszabhatná, hogy milyen legyél egészen pontosan akár meztelenül, akár felöltözve, sőt, hogyan viselkedj?

2021. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
11es, Hogyne gondoltam volna bele, én amúgy is szinte mindenre vevő vagyok és nagyon szeretek a pasik kedvében járni ilyen téren, úgyhogy nem lenne gond. :)
2021. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Akkor jó. :)
2021. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fura, hogy aki szexet is adna a támogatásért, lepontozzák.

Gondolom a kérdező valami aszex b.rom lehet...

2022. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!