Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok örülnétek ha lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek ha lenne egy pasi akit szexuálisan felizgat ha a szolgátok lehet? Ha hívnátok átmenne takarítana, főzne, mosna vagy éppen csak bevásárolna és cserébe nem kérne semmit.

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nos igazából örülnék. De inkább annak ha pénzt is adna ezekért 😂
2021. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Segítek bro', aki ennek örülne az nem "lány" hanem egy ízig-vérig domina nő. S "jelentkezem szolgának" pincsizéssel ilyet nem fogsz találni, el vagy tévedve a gondolkodásmódjukat tekintve.
2021. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még fizet is, ajándékokat is vesz, akkor jöhet. Persze legyen rajta erényöv, ha szexuálisan izgul fel.
2021. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban vagyok valakivel és együtt élünk, akkor az a normális, ha közösen végezzük, persze jól esik, ha valamiért a másik többet vállal. Függetlenül attól, hogy vanilla vagy BDSM a kapcsolat.

Ha viszont nem élünk együtt, akkor nem várnám el a szolgámtól, hogy rendszeresen takarítson nálam. Néha lehet, hogy megkapná feladatnak, de nem azért tartanék szolgát, hogy mosogasson, hanem azért, hogy kielégítsen.

Szerintem takarításra szolgát tartani az kihasználás, bár azért örülnék neki, ha valamit önként megcsinálna helyettem.

2021. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt mi több be is pucsitanék hogy dugjon meg úgy, hogy nem lett fel izgatva.
2021. okt. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert én inkábbszub vagyok mint domináns, és amúgy sem szeretem ha egy pasi így viselkedik
2021. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!