Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan bevállalós nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan bevállalós nővel párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt már többesben, análisan, és mindenféle elképzelhető módon szexelt gangbangben is. Ilyen nővel érdemes komoly párkapcsolatot kezdeni, vagy csak szexre tartsam?
2021. okt. 4. 19:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A sandít az ugyanúgy helyes mint a sántít. Másrészt még mindig nem kaptam konkrét választ arra, hogy mi is az a szexuális nyitottság? Amit a hölgy tesz illetve tett azok szexuális nyitottságot jelentenek?
2021. okt. 4. 19:55
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Azt honnan veszed hogy te kellenél neki komolyabbra is? Ezt nem csak te fogod eldönteni. Ha belemegy a szexkapcsolatba -megegyeztek ergo nem te tartod őt arra-akkor te is ennyit érsz neki.
2021. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ezt neked kell eldöntened. Látható, hogy ez neked sok, de akkor szexre miért kell? Nekem személy szerint nem kellene arra sem ennyi infó alapján, de most az a lényeg, hogy neked mi fér bele.
2021. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13-as én is arra hajlok hogy nem tudnék vele komoly kapcsolatot. Amúgy ő akar velem azt, de az előélete nekem igenis túl sok. Lehet itt beszélni nekem szexuálus nyitottsagról de ez nekem már a szabadosság kategóriája amiket mesélt.
2021. okt. 4. 20:15
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
13 vagyok. Nem értelek. Vagyis igen, leírtad, hogy neked mi fér bele, és ez nem más, mint a szex. Hol a probléma? Csak nekem az érthetetlen, hogy láthatóan zavarnak téged a leírtak, de mégsem zavar szexkapcsolat keretein belül.
2021. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nos és szexkapcsolatban sem gangbangelek stb.
2021. okt. 4. 20:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt értjük, hogy nem gangbangelsz szexkapcsolaton belül..
2021. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ő pedig volt mindenkivel mindenhogyan.
2021. okt. 4. 20:30
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Muti meg a csajt!! :D


Amúgy komolyra fordítva. rohadtul nem ez dönti el.

Én simán kezdenék vele ha engem akarna. legalább tudnám hogy ha bármi ilyen jellegű vágyam van akkor vele kiélhetem!

2021. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én gangbangeltem a csajomat komoly kapcsolatban is.

Piszkálta a fantáziáját. Én támogattam benne, csak az volt a feltétel hogy ott legyek.

2021. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!