Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan bevállalós nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan bevállalós nővel párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt már többesben, análisan, és mindenféle elképzelhető módon szexelt gangbangben is. Ilyen nővel érdemes komoly párkapcsolatot kezdeni, vagy csak szexre tartsam?
2021. okt. 4. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Te inkább ne 'tarts' senkit semmire ilyen intelligencia szinttel. Az lenne a csoda, ha leállna veled komolyabbra.
2021. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Szokták mondani, qrvából lesz a legjobb feleség ;) :D
2021. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es azért a nemi betegségektő tartok pl. Plusz belegondolok hogy idegenekkel érzelmek nélkül össze-vissza kefélt... hát nem tudom nem-e az ő intelligenciájával van-e a gond..
2021. okt. 4. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

#3: elárulom neked, hogy std szűrés kimutatja, ha lenne nemi betegsége, de ha te egy nővel dugtál életedben, akkor is lehetsz nemi beteg:)

A (szexuálisan is) nyitott embereknek általában magasabb az intelligencia szintjük, mint a konzervatív, homofób, szexista, előítéletes stb embereknek:)

2021. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mit nevezel szexuális nyitottságnak? Szex mindenki mindenkivel idegenekkel? Ez a szexuális nyitottság ez sandít nekem.
2021. okt. 4. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj látszik hogy nagyon egyszerű vagy, nem is fogod megérteni, hiába magyárznám el neked viszonylag lebutítva a dolgokat. Szóval szerintem engedjük el, ha nem akarsz tőle komolyabbat, senki nem kényszerít rá, legyetek csak szexpartnerek.
2021. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem belenee vágj a nő kidob.Van ez így hogy kevesek vagyunk egy adott feladathoz pl én se tudok himezni nem is állnék neki
2021. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os azert megpróbálhatnad elmagyarázni hogy mi is az a szexuális nyitottság? Határ a csillagos ég? 😁
2021. okt. 4. 19:38
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"Sandít"? A szó, amit keresel: sántít.


Ha te "szexre tartod" (b.@zmeg, az állatokat TARTJÁK, gyökér), akkor te is egy idegennel szexelsz érzelmek nélkül. De te pasi vagy, neked ezt szabad, és tök normális, és az IQ-d is simán áthidalja ezeket a jelentéktelen logikai bakugrásokat, az erkölcsi fölényedről nem is szólva...

Légyszi, te inkább valami igénytelen pozsgásokat tarts, esetleg rovarokat. Meg gyertyát ennek a nőnek a legközelebbi kalandjánál.🤦‍♀️

2021. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
#9: hagyd, nem tudja felfogni szerencsétlen
2021. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!