Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már meg veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már meg veletek, hogy véletlenül vagy szándékosan megláttatok egy párt szex közben vagy esetleg titeket láttak meg vagy néztek végig? Kíváncsi lennék veletek hogyan esett meg ilyen és hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés
Történt, hogy a barátnőmmel már előre megbeszéltük, hogy hétközben elmegyünk majd bulizni és én fent alszom majd nála a koliban (ő még tanul, én már dolgozom), mert jön majd a szobatársa is a barátjával és még pár barátnője. Így is történt majd a buli után felmentünk négyen és lefeküdtünk aludni... viszont hajnalban a barátnőm keltett suttogva, hogy figyeljek és akkor már láttam hogy a másik ágyon mi is történik éppen... Nagyon izgató volt látni de igazából még izgibb élmény volt, hogy a barátnőm is mennyire beindult ettől az egésztől szitutól.

2021. szept. 30. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nagyimat láttam meg mikor masztizott egyszer.Szerintem észre is vette, utána alig mertem ránézni.De örökre belémégett ahogy szétrakott lábakkal feküdt és csinálta.20F
2021. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Minket egy tóparton vett észre egy csapat lány. 3 asoztunk.
2021. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttak már meg és én is másokat, mindkettő izgalmas más-más okból.
2021. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy társaságba járunk gruppozni, persze hogy láttam mást és láttak engem is!

És nagyon izgató a látvány, és izgató a tudat hogy közben néznek.

2021. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan igen - ugyebár a swingerben mindig ezt látom amikor ott vagyok, bár nem kukkolni megyek hanem beszállni ha van kölcsönös szimpátia 😂

Véletlenül meg többször láttak már meg, ez van ha valaki a szabadtéren csinálni :) S láttam már meg véletlenül másokat - kollégiumokban megesik az ilyesmi. Nem bámultam őket, hagytam had csinálják nyugodtan nem "beszállós" volt a helyzet.

2021. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de megnéznék egy párt.
2021. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő előfordult már, véletlenül is, szándékosan is
2021. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!