Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék bdsmhez párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék bdsmhez párt találni? N

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nőként akárhol.
2021. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dom vagy sub szerepben?
2021. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként bárhol. A neten felpattintasz egy hirdetést és már ömleni is fognak az ajánlatok csak győzd kiszűrni belőle a 99%-ra rúgó műdomocskák és kamusok arányát 😅
2021. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként keres normális kapcsolatot és hozd hamar szoba a témát, hogy kiderüljön időben mit vállal az úr.
2021. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Írj
2021. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, ezt egy fiú írta ki, és élvezi, hogy a Gyakori teljes férfi-állománya egyszerre ugrik rá sóvárogva. Valódi nő nem jut el ilyen kérdésig. Kb. annyi a realitása, mint amikor levelet kapunk, miszerint egy olajsejt ránk hagyja a 100 000 000 dolláros vagyonát.
2021. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

#6 jól látod, de vannak egy pár változata, úgymint

- mivel masztizzak

- baj ha fiatal lányként szeretem az idősebb pasikat

stb.

2021. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

SM PIXIN simán. Ha ronda vagy is.

Én is ott ismerkedek. Napi 5-6 levél jön. Pénzt ajánlanak sokan. Van is hogy elfogadom.

Én már szivatással nyitok. Van hogy két jelöltet összerakok, hogy találkozzanak és mondjuk szopják le egymást. A durva hogy megteszik. 10 pasiból 1 tuti. A napi 5-6 levéllel így hamar összejön ha akarom. Néha kitalálok olyat amit tuti nem vállalna aztán mégis. Szóval a lényeg. Légy bátor és hajrá. Ha viszont SUB csaj lennél vigyázz. Sok a bolond. És mindig tudd a telefonszámát, képed legyen róla, stb. Mindig tudja valaki kivel találkozol. Ezek alap és fontos szabályok.

2021. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen területhez? (Sub)
2021. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!