Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félig Ázsaiként mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig Ázsaiként mekkora esélyem van párt találni Magyarországon? 24/F

Figyelt kérdés
Sajnos komoly kapcsolatot nem sikerült még kialakítanom.
2021. aug. 4. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem simán, nekem volt vietnámi barátnőm pár éve.

31/F

2021. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanakkora, mint másoknak. Ha rlfelejted ezt a komplexust, magabiztodabb leszel, akkor szerintem simán össze tudod hozni. Inkább az számít, hogy milyen a személyiséged, testalkatod, viselkedésed stb

Én is ázsiai vagyok, nekem sosem volt ebből gondom, igaz nőként valószínűleg könnyebb dolgom van.

2021. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy egyre jobban gerjesztik a hangulatot, az ellentéteket a politikai erők, úgy egyre rosszabb a helyzet.

Az Ázsia centerben dolgozó ismerősöm elmesélése szerint, az elmúlt években évről évre gyengébb a vásárlókedv. Mivel oda a kevésbé tanult, egyszerű emberek járnak, akire rettentően nagy hatással van a politikai befolyásolás.

Az én egyik megbecsült félig arab kollégám éppen most költözött ki külföldre a családjával, mert megelégelték az itteni helyzetet. Félig japán barátom már korábban visszaköltözött japánba anyukájához.

2021. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

kukidat az azsiai oldalrol orokolted vagy magyarrol? nem mindegy 😂


ne vedd sertesnek csak vicceltem, ugyanannyi eslyed van

2021. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mondjuk 20%-al több, mintha nem lennél az (persze nagyon nem mindegy, hogy alapból 10/1-re jön a 20% plusz, vagy 10/8-ra).



Mindig rengeteg ember van (férfiak és nők vegyesen), akiket vonz az egzotikum, a különlegesség. Pl az én baráti társaságomban is van pár olyan nő, akinek ha külföldi a pasas, az eleve +20% előnnyel indul (nem is kell neki, hogy nyugati legyen, volt már mindenféle csóró pasija is, egyszerűen a külföldi egoztikumra bukik).

2021. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Skadináv csajokat dugtam egy időben, pedig egy ronda középeurópai (magyar) srác vagyok. A Szigeten voltam munkás. Nekik ez volt egzotikum
2021. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sok

4 eve hallgatok kpop-ot és jaj az ilyen lányok ölnének azsiai fiuért...(gaz,de na lenyeg, hogy nem nehez)

2021. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: pontosan így van. Én is voltam ABC csajjal. Nekem ő volt az egzotikum, neki meg én a kelet-európai
2021. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!