Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Félig Ázsaiként nehéz lessz...

Félig Ázsaiként nehéz lessz párt találnom Magyarországon? 24/F

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 13:15
1 2
 1/17 anonim válasza:

Nem gondolnám.

Milyen ázsiai?

2021. aug. 4. 13:21
 2/17 A kérdező kommentje:
Édesapám részéről magyar származású vagyok, édesanyám pedig japán származású.
2021. aug. 4. 13:23
 3/17 anonim válasza:

FB-n nem is olyan rég olvasgattam, hogy milyen esélyei vannak egy japán-magyar párkapcsolatnak. Érdekes volt, de leginkább a kulturális különbségek miatt. Ha itt nőttél fel, akkor tuti nem probléma.

1.

2021. aug. 4. 13:26
 4/17 A kérdező kommentje:
Magyarországon nőttem fel.
2021. aug. 4. 13:27
 5/17 anonim válasza:
Valószínűleg ha nem mondod meg észre sem veszi senki. Negatívumod biztosan nem fog belőle szárzamzni, főleg mert itt nőttél fel.
2021. aug. 4. 13:44
 6/17 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy az emberek többsége ma Magyarországon bármilyen ellenérzéssel viseltetne a japánok iránt.
2021. aug. 4. 14:20
 7/17 anonim válasza:
6-os: MO-on azemberek többsége minden ázsiai kinézetü embert automatikusan kínainak tart és velük szemben már elég nagy az ellenérzés!
2021. aug. 4. 14:44
 8/17 anonim válasza:
Szerintem simán megkülönböztethető, amúgy nekem velük sincs semmi bajom. Talán attól eltekintve, hogy szép kínai nőt még nemigen láttam.
2021. aug. 4. 14:53
 9/17 anonim válasza:

Gondolom neked minden ázsiai származású ember egy kínai nő kedves 8-as. 🤦


A kérdésre válaszolva szerintem egyáltalán semmi hátrányod nincs. Sok nő van akinek bejönnek a távolkeleti férfiak. Nekem meg nagyon bejönnek a japán származású nők, sajnos még nem volt szerencsém, de ami késik... 😁


Ha nem vagy egy szociálfogyatékos incel, akkor sima. Hajrá, találd meg a párod! 🙂


Extra tipp: Ne fideszes-migráncsos nyugger bácsiknál próbálkozz, mert ott sok csalódás érne, bármennyire is vonzó a papper mazsola hátsója. 🥲

2021. aug. 4. 15:23
 10/17 anonim válasza:
Elnézést 8-as, a 7-esnek írtam az első mondatom.
2021. aug. 4. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!