Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korban szoktak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban szoktak az emberek először párt találni?

Figyelt kérdés
Én szerintem olyan 16-20 között a többség. De mi van azzal aki jóval később találnak párt, azt már nem lehet azzal magyarazni hogy későn érő. Én pl 23 vagyok és szerintem még évekig nem fogok senkit találni. Ami rohadt szr dolog mert szeretnék, meg olyan elkésve érzem magam a többiekhez képest. Telik az idő és egyre rosszabbul érzem magam emiatt.
2021. márc. 28. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
14-18.
2021. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15-30 egyénfüggő. A pártalálás amúgy is összetett, mire megtalálod az igazit lehet rengeteg kapcsolatod lesz. Nem vagy semmiről sem lemaradva, van olyan ismerősöm akinek 30 éves koráig "semmi". Utána találta meg a feleségét, most kétgyerekes boldog családapa.
2021. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!