Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abban miért nem versengenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban miért nem versengenek a férfiak, hogy ki milyen gyakran szexel a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Miért csak abban megy a licit, hogy ki hány nőt dugott meg élete során?

2021. szept. 30. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert nincs.


amúgy én nem licitálgatok ezen, a saját dolgom hogy hány csaj volt meg.

2021. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Azon nincs mit versengeni, hogy milyen gyakran szexelünk, ugyanis mindőnk alig. Sokkal egyszerűbb több nőt megdugni, mint egy állandót sokszor, mert sajnos a nők nem igénylik annyiszor, mint a férfi.
2021. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Inkább abban versenyezzenek melyik bírja a kiadós tempós dgást. Melyik tudja kellően kielégíteni a partnerét. Ilyet sose látni csak farokméregetős fszságokat.
2021. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert akit szeretsz annak a részleteit nem dumálod ki. Amúgy is gyerekes felfogású pasik versengenek ezen, nem pedig Férfiak.
2021. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert ez nem rajtunk múlik. Verseny kedvéért nem fogom megerőszakolni senkit.
2021. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez számomra csak egy közhiedelem Az én életemre nem releváns. 28/F
2021. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én például nem szeretem az egyéjszakás kalandokat és az se érdekel hány lánnyal voltam jobb az amikor van 1 állandó akivel együtt vagyok és vele minél többször
2021. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy kérdező

Te élveznéd, azt ha az állandó párod minden dugas után menne a haverjaihoz barataitokhoz és azt ecsetelni mint rakott meg téged.

Férfiként az állandó partneremről, csak olyat mesélek ami az ő számára semmilyen téren nem kellemetlen.

Átgondoltan egyáltalán ezt a kérdést?

2021. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert a nőn múlik egy kapcsolatban, nem rajtunk... :D
2021. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férfiak mindenen versengenek. És amúgy meg szinte mindig a nők akarnak kevesebbet, ezért nem a férfin múlik a dolog. Az viszont igen, hogy hány nőt tud meghódítani.
2021. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!