Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérjem meg rá a húgom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg rá a húgom barátnőjét, hogy közösen maszturbáljunk?

Figyelt kérdés
Viszonylag sűrűn alszik itt és már egy ideje bejön, ő is szkott rám mosolyogni, de még igazán nem is beszélgettem vele. Nagyon kívánom már, de egy közös maszturbálással is megelégülnék. Az a baj, hogy nem tudom, hogyan kezdeményezzek. Most nem akarok úgy odamenni hozzá, hogy "épp verem a gyíkot, csatlakozol", csak valahogyan észrevétel nélkül fel akarom izgatni és ezzel rávenni arra, hogy bejöjjön a szobámba.

2021. szept. 17. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, ne égesd le magad, a hugod meg főleg ne.
2021. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én szimplán azt hittem nincs itthon és meglátott, már jelezte hogy érdekli őt, révén szeretem a barátnőm.. szóval lásson meg véletlen és kiderül
2021. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
2-es vagyok, én félre értettem, nálam a barátnőm huga látott még :D bocsi
2021. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Lol, ezt is csak valami hormon agyú tini találhatta ki. Felejtsd el.
2021. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

ez elég hülye ötlet

valaho máshogy kellene közeledni hozzá, pl. beszélgetni vele, meghívni valamire, aztán összejöttök, utána talán ebbe is belemenne

2021. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mosolygott rád. Nem is nagyon beszélgettetek. Ez igen öcsém. Szerintem kapásból add elő neki a seggből szájba dupla mélytorok glü-glü kombót. Biztos benne lesz. Próbálj meg udvarolni. 25L
2021. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül bukjál le maszti közben és akkor láthatod a reakcióját. Később meg hozd szóba, kérjél tőle elnézést, de utána kérdezz rá a témára. Ha nyitott efajta beszélgetésre meg lehet rá az esély, hogy belemegy vmibe. Ilyen felesleges beszélgetés időjárásról, meg suli és társairól felesleges, mert te nem kapcsolatot akarsz tőle, csak egy lightos közös masztit. Ezért céltudatosan és rafkosan kell közelíteni hozzá.
2021. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Talán kezd azzal, hogy odamész és elmondod neki. Hogy nagyon tetszik neked.
2021. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

első körben beszélgess vele, ne egyből szexelni akarj vele

vagy nem tudom, te mit szólnál hozzá, ha barátod tesója odajönne, hogy figyelj van kedved egy közös szexhez? (azt ne mondd hgy ha nincs se baj, akkor legelább maszturbáljon veled, mert szerintem ez így elég szénalmas)


vagy kérdezd meg a húgodat. mondd el neki, hogy maszturbálni szeretnél a barátnőjével, és adjon tanácsot, hogy mit csinálj.


remélem a hugod nem 10 éves, mert akkor gyorsan felejtsd el az egészet

2021. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!