Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogilag mennyire veszélyes ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogilag mennyire veszélyes ha egy 17 éves lány azt kéri tőlem, hogy úgy verjem ostorral, hogy az másnap is látszódjon?

Figyelt kérdés

Kiskorú létére adhat már ilyen beleegyezést a bántalmazáshoz joghatályosan?


És mi van ha kitalálja utólag, hogy nem is akarta? Kinek hinne a bíróság?


36F



2021. szept. 29. 12:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

6#


Egy értelmű kiskorú 17 éves őket nem érdekli ,hogy több f@szt fogott mint kilincset akkor is kiskorú és ha anyuci vagy apuci fel jelenti így is úgy is meg huzzák érte

2021. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Köszi

A dilemma valós.


10: a vak is látja h azt a kérdést nem én írtam ki

2021. szept. 29. 14:13
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Amit a tizes linkelt, az tegnap még a szexualitás kategóriában volt, én is láttam. A kérdésedre válaszolva meg undorító vagy, ha ilyet teszel, remélem, hogy jól meg fognak hurcolni.
2021. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%

"akkor is kiskorú"


Szexuális beleegyezés korhatára 14 év. Ha okoskdni akarsz akkor ne az amerikai filmekből vedd az ismereteidet.


"Jogilag mennyire veszélyes ha egy 17 éves lány azt kéri tőlem, hogy úgy verjem ostorral"


Erre nincs külön jogszabály, viszont a gyakorlat azt mutatja, hogy a 8 napon túl gyógyuló sérülés az, amikor már a rendőrt/ügyészt nem érdekli hogy ki mibe egyezett bele. Persze csak akkor, ha a tudomására jut.


Alap, hogy BDSM-be nem megyünk bele úgy, ha nem bízunk a partnerünkben, és a bizalom arra is kiterjed, hogy nem félsz, hogy utólag feljelent. Tehát ha félsz hogy feljelent, akkor ne menj bele. Ha félsz, hogy mások észreveszik a sérülést és mások jelentenek fel, akkor ne okozz 8 napon túl gyógyuló sérülést.

2021. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Milyen élénk fantáziád van. :D
2021. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem fognak jogászok válaszolni.

Én kiskorúval nem íratnák alá semmit, vagy elfogadják vagy nem. Még nagykorúnál is van, hogy nem fogadják el a nyilatkozatát bizonyos dolgokban.

2021. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Bántalmazásba nem lehet beleegyezni, jogilag akkor is te szopod be ha ő akarja. Ráadásul kiskorú.
2021. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
17 évesen jogilag korlátozottan cselekvőképes, nem köthet szerződést, nem tehet jognyilatkozatot, ergo nem egyezhet bele. Abban sem vagyok teljesen biztos hogy 18 felett igen, vannak alapjogok pl emberi méltósághoz való jog, melyről törvényesen lemondani nem lehet. Hiába nagykorú, hiába egyezik bele, ha borul a bili, dádá lesz, a bírót nem fogja érdekelni a bdsm játszadozásotok.
2021. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
15%

14#



Na mi van látod nem csak én írom hanem mások is de te mondod a hülyeséged

2021. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

Jogilag gáz a helyzet, minden BDSM ügy az. Ha a másik feljelent, lesz egy csúnya eljárás, aminek mindegy, hogy mi a vége, már azzal megszívtad, hogy ezzel az üggyel bíróságra jártál. Éppen ezért az egésznek az alapja a kölcsönös bizalom. Ő megbízik benned, hogy annyit ütöd, amennyit megbeszéltetek, te megbízol benne, hogy ő nem jelent fel.


Ami gond lehet még az a szülei. Ha meglátják a nyomokat, akkor nem ő fog feljelenteni...

2021. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!