Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek így vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek így vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel szexkapcsolatban lehetnék. Még soha nem kívántam ennyire senkit, hihetetlenül vonz, a közelében mintha felrobbannék, annyira akarom őt testileg. A gond csak az, hogy szerintem ő "nem érdemli meg", hogy lefeküdjek vele. Nem az a típusú férfi, mint akikkel eddig dolgom volt. Voltak szexkapcsolataim, ebben nem vagyok tapasztalatlan. 99%,hogy nem szeretnék belé. Igen, hülyén fogalmaztam, hogy nem érdemli meg, hogy lefeküdjek vele... Nincsenek nagy igényeim, de a többi férfi másképp bánt velem. Arra gondolok, hogy amit ő adna nekem a szexen kívül, az kevesebb lenne, mint amit megkaphatnék (és megkaptam) mástól. Mivel én színtiszta szexkapcsolatba nem mentem bele, inkább barátság extrákkal dolgokba.


Az eszem azt mondja, hogy ne tegyem, mert kevés lenne, amit szexen kívül adna (szerintem ezen kívül semmit nem várhatnék tőle), nem akarok csak ingyen ürítő lenni bárkinek is. De belül olyan szinten vágyom rá. Szívesen megtapasztalnám, hogy milyen így a szex, de a sok rossz gondolatom visszafog.


Szerintetek mi lenne a jó döntés?


2021. szept. 27. 08:23
A kérdező szavazást indított:
Feküdj le vele
Ne feküdj le vele
32 szavazat
 1/8 Williamspear ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok?
2021. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 28, ő 31
2021. szept. 27. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

exed véleményét kérdezed?!

de most komolyan...szerinted mit mondana?! ne nevettes már.

eleve miért beszélgetsz vele ilyen témákról?


szerintem benne van a magyarázatban a válasz.

írod, hogy szived szerint megtennéd, csak szerinted nem adna eleget...

na ez az amit sosem tudhatsz.


férfiként, én is voltam hasonló cipőben, mikor vakrandiztam egy lánnyal.

Mikor megláttam...huhh b**sszus, komoly? vele? én? sokkal jobbat érdemelnék...csak a hibákat láttam.


azután beszélgettünk, ittunk pár sört, de még itt sem akartam tőle semmit.

Majd felmentünk hozzám, hát mondom lesz ami lesz...

Egymásnak estünk, végig szexeltük az éjszakát.


Szexkapcsolat lett belőle. Sosem voltam belé szerelmes, de a kémia és a szex valami elképesztő módon működött.

kb 1 évig tartott az egész, én vetettem véget neki, mert megismertem oylasvalakit akibe szerelmes is lettem :D

2021. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, h ne menj bele. Egyértelműen kiderül a soraidból, hogy te ennél többre vágysz. Voltam fordítva ilyen helyzetbe, ha csak a szex kevés, az hamar tönkre teszi a szexet is. Szerintem keress egy olyan pasit, akivel ugyanazt gondoljátok egy barátság extrákkal dologról.
2021. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék bele, de úgy is meg fog dugni.
2021. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis tudjuk mit fogsz csinálni, s te is tudod csak megerősítést vársz tőlünk, illetve a félelmeid eloszlatását. S te is tudod mi lesz a story vége, dugtok, beleszeretsz, csalódsz. Egyébként meg aki sokat lamentál az mellett elmegy az élet. Vágj bele, annyival is több tapasztalatod lesz az életben, nem fog a tudat alattid alatt állandóan kínzóan kísérteni a dolog.
2021. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert nem tudom, hogy fogok-e még valaha bárki iránt ekkora vágyat érezni. A személyisége miatt szinte biztos, hogy nem tudnék beleszeretni. Volt már példa beleszeretős történetre, de eddig csak olyan emberekbe tudtam, akiknek nagyon tetszett a személyisége. Olyanba még nem sikerült, akinek nem tetszett a személyisége, pedig volt szex.
2021. szept. 27. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Én csak egyet nem értek férfiként. Hogy a f aszba tudsz kívánni olyan embert, akinek a személyiségét sem kívánod? Rejtély.


Vagy én vagyok rosszul bekötve. 🙂


33F

2021. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!