Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok eltudnátok képzelni ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok eltudnátok képzelni , hogy lefeküdjetek a barátotok haverjával ?

Figyelt kérdés
Esetleg van e , akivel ez már meg is történt ?

2021. máj. 18. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
El, meg is történt.
2021. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 részleteket kérünk? a többiektől is:)
2021. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindent el tudok képzelni, kérdés, hogy akarom-e. Nem fog ilyen történni.
2021. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Van 1 akivel el tudom képzelni, de nem fog megtörténni. :)

Szeretem a barátom, de ettől még nem leszek vak. Meg ott vannak azok a fránya feromonok. :D

Persze agyam még van, nem vagyok ösztönlény. Mindent a szemnek, semmit a kéznek.

2021. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Soha. Már csak azért sem mert egyáltalán nem tartom vonzónak. Alacsony, szőke, vékony... Szóval felejtős. Egyáltalán nem jön be.

De egyébként sem vagyok az a fajta aki félremegy, szóval, ha magas, barna és mackós lenne, amilyen a párom is, akkor sem csalnám meg soha!

2021. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt dolog! Nem bonyolítom feleslegesen az életemet!
2021. máj. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: a válaszom ellenére nem mondtam, hogy megcsalnám a párom, mivel közös vágy volt a hármas és nem akartunk vadidegent.. :)
2021. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell elképzelni, mert már volt ilyen.

Az egyik legjobb közös barátunk biszexuális és tudtuk róla, hogy a párom és én is bejövünk neki (sose mozdult rá egyikünkre se, hiszen látta, hogy kapcsolatban volt). Pont a születésnapján nagyon összekapott a szüleivel, akik nem tudták elfogadni a szexualitását, ezért azzal leptük meg, hogy belementünk egy egyszeri hármasba.

Azóta van párja (nő) és a szüleivel is valamennyire rendeződött a viszony. Nekünk meg jó volt egy eddig rejtett kíváncsiság enyhítésére (a barátom részéről, hogy milyen lehet szopni, az én részemről, hogy milyen egy hármas).

2021. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A háta mögött nem. Pont a legjobb barátjával megcsalni szerintem elég gáz.

Ha ott van, vagy be is száll, és ezt így minden fél akarja, elfogadja, akkor oké, akár még izgi is lehet. Mondjuk a mostani pasim legjobb barátja nekem egyáltalán nem jön be, eléggé be kellene lőni hogy megtegyem vele...

2021. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!