Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti barmelyik haverlannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti barmelyik haverlannyal osszebujnatok vagy csak azzal akit szepnek lattok?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek, mert tobb fiu haverommal is megesett hogy amikor kettesben voltunk hirtelen magukhoz huztak, hozzambujtak... Kivancsi lennek hogy ezt a fiuk minden csaj haverral megteszik?

2021. szept. 26. 22:15
 1/9 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Én csak azzal a csajjal csinálom ezt, aki bejön nekem (szépnek látom). Csak úgy, semmilyen indíttatás nélkül szerintem egy srác sem csinál ilyet
2021. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan csajjal csinálom ezt aki tetszik. Van egy pár haver lány az életemben, de velük azért nem szoktam ilyet. 😄
2021. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Csak azzal csinálom aki tetszik
2021. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak azzal csinálom, akiről az hírlik mindenkivel összebújik, akivel kettesbe kerül.
2021. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő de inkább a jobb bőrőkkel.
2021. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2021. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mondjuk meg is tettük, nem is egyszer :)
2021. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: ha ép' nem fülig szerelmes vagy az aktuális párodba, akkor fiatalon biz' kb. minden csinosabb, neked tetsző nőt megdugnál ha lehetőség lenne rá akár havercsaj akár nem.
2021. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban nem szabad válogatni

Ezt mondta a 75 éves szomszédom, aki anno mindenkit meghúzott

Amióta hallgatok rá rengeteg nő megvolt, tegyetek ti is így

2021. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!