Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert vagyom egy olyan lany...

Miert vagyom egy olyan lany baratra, akivel idonkent egyutt aludnank, osszebujnank, csokolgatnank egymast?

Figyelt kérdés
A felsoroltak valami miatt sokkal jobban vonzanak, mint a szex maga. Ez normalis szerintetek?

2014. márc. 7. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretethiány
2014. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, srac vagyok.
2014. márc. 7. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább barátnőre (mint társ) vágysz?
2014. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fernando_09 ***** válasza:
A régi énemet idézted fel ezzel a kérdéssel, és igy egyetlen dolog jut az eszembe válaszként, és az a szeretethiány. Valószinü, hogy rég nem volt senkid, és igazából egy barátnőre vágysz, csak nyugtatásképp bemeséled magadnak, hogy egy ilyen barát kell neked, de ugye általában a barátokat nem csókolgatjuk hanem csak megpusziljuk. Nincs ebben szégyen, sokan vannak sajnos ezzel a problémával, és orvosolni se lehet egy könnyen, csak ha saját magad rászánod, hogy elmész ismerkedni.
2014. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, amúgy ja szeretethiányod van, én már csináltam olyat h leittam magam és idegen lánnyal smároltam meg ölelgettem azt sem tudom amúgy ki volt azóta sem... XD
2014. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, ez lenne a normális. :) Mindenképp pozitív, hogy egy lányra társként tudnál tekinteni, akivel kényeztethetnétek egymást és nem feltétlen csak esti programokra kellene.
2014. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!