Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Élvezett már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Élvezett már a pártok, férjetek, barátotok a ruhátokra? Akár direkt, akár véletlenül? Barátnőm eléggé zokon vette(nem direkt történt) ,és csak kérdezem, hogy ez ennyire megviseli a lányokat? Köszönöm az értelmes válaszokat...

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 11:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Direkt is, véletlenül is, felesleges zokon venni, ki lehet mosni. :D
2021. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Véletlenül történt a dolog egy spontán szex során, de nagyon zavart, hogy nem volt képes "eltalálni a célpontot"
2021. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Volt ilyen véletlenül, nem csináltam belőle problémát. Betettem a mosógépbe és kész
2021. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Sokszor volt, hogy a harisnyámra ment. Nem haragudtam meg érte.
2021. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

véletlenül nem volt, hacsak azt nem számítjuk amikor a számba élvezett és valamennyi lefolyt a felsőmre.

Direkt volt többször is, volt hogy a bugyimra, combfixre, edzős topra, bikinifelsőre pl.

2021. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer már lett ebből nagy baj, majdnem 24 éve, a feleségem kis híján elvált tőlem, de még az állásom is ingott, hónapokig. Az a hülye kis picsa nem tudom, mit képzelt, hogyha hagyom, hogy leszopjon, meg kicsit ujjazom, játszunk a szivarral, akkor ő már kivánhat bármit?! Ráadásul, nem is nyelte le, kicsorgatta a szájából, rá a blézerére... A barátnője volt a legundorítóbb, csupa rosszindulatból tanácsolta Mónikának, hogy mit tegyen!

Vili, 76

2021. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Volt. Soha nem sértődtem még. Van mosógép vagy ha gyorsan kell takarítani akkor nedves törlőkendő
2021. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Ez mindenkivel megesik van mosógép meg van zsepi le törölni
2021. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Van mosogep N
2021. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

A #6 vagyok.

Látom, Bill Clinton USA elnökre itt már senki sem emlékszik. Monica Lewinsky 22 éves fehér házi önkéntesként felnézett az elnökre... Clinton visszanézett, és bepróbálkozott. Sikerrel. Később Monica bizonyítani tudta, hogy a blézerén levő folt az elnök spermája. Addig Clinton tagadta, majd végül beismerte az "illetlen" kapcsolatot, de a leváltását megúszta azzal, hogy nem hazudott, mert csak a közösülést tagadta, az pedig nem nyert bizonyítást.

Tréfás próbáltam lenni, nem sikerült. :(

2021. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!