Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Probléma, ha egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy férfinak szüksége van minimum 15-20 perc előjátékra a behatolás előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lányok testét gyengéden végigpuszilgatni és orálisan kényeztetni őket a behatolás előtt. Enélkül nekem nem jó a szex. Nem tudok azonnal erekciót produkálni pusztán attól, ha egy lány szép. Az érintéstől izgulok fel, de ehhez idő kell. Azt élvezem a legjobban, ha egy aktus 1-2 órán át tart és nagyon érzéki.

2021. szept. 22. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Nekem ez sok.
Nekem is kell ennyi idő.
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális, ha lenne előjáték. De ahogy itt néha olvasgatom, sok helyen nincs.
2021. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezért bármit megadnék, hogy minden alkalommal legyen 20 perc előjáték, simogatás stb😊
2021. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
#2 kommunikáció?
2021. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
#2 Úgy látom, hogy a kommunikáció nem működik 🤷🏼‍♂️ akkor szenvedj csak tovább.
2021. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem gond, csak ne a kedvenc sorozatom előtt legyen. Utána mindegy, ameddig akarja…
2021. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam alap dolog.
2021. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Jól tud esni az előjáték sőt kell is, de csak ha az aktus nem 2perces. Engem nem elégít ki a hosszú előjáték.
2021. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Néha vágyom hosszú előjátékra, néha csak egymásnak esünk. Nem szeretném, ha valaki nem tud spontán lenni, és minden kőbe van vésve. És jó dolog az előjáték, de ha utána nem tud kellő ideig teljesíteni, akkor önmagában kevés.
2021. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
azért azt fárasztónak képzelem el, hogy csakis 20 perc előjátékkal sikerül rendes erekciót elérni és csak 1-2 órás aktus lehet. Ha az embernek van ennyi szabadideje akkor oké, de hogy egy gyors quicky vagy egy eldugott helyen egy menet macerás, akkor az macera, főleg hosszú távon
2021. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi időm nekem se lenne rá. Néha, ha ráérünk, akkor jó, ha van előtte egy kis masszázs, simogatás például, de hogy minden alkalommal ennyit elpepecselni... Az 1-2 órás szex meg kifejezetten ijesztő. Nálunk, ha 1 órát tart az egész egy az egyben, már az is igen hosszúnak tűnik. Nem is tudom hogy lehet bírni az iramot ilyen sokáig, más ennyi idő alatt lefut egy félmaratont. Akkor vagy nagyon sportos a kérdező, vagy csak maszatolgatás van.

Nálam az ideális, átlagos szex 5 perc előjáték, 30 perc szex. Ünnepnapokon lehet kicsit hosszabb.

2021. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!