Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legextrémebb szex kalandotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legextrémebb szex kalandotok osztálytárssal vagy tanárnővel ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg elég extrém lett volna, ha összejön. 36 fiú volt az osztályban 🙂🙃
2021. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanárnővel a legextrémebb az amikor annyira felizgultam rá a hátsó padban hogy a gatyámba élveztem.

Osztálytárssal meg nem volt.

2021. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg sulis voltam, nem nagyon voltak extrém dolgok...


Viszont 10 éves általános osztálytaliról valahogy úgy alakult, hogy az a srác, aki osztálytársamként 10 éven át cukkolt, sokszor sírásig szivatott, felajánlotta, hogy hazadob kocsival, és hát egyéjszakás lett belőle. Érdekes érzés volt olyasvalakivel, aki akkor tök szimpinek tűnt már, sokat változott, de közben maga az emlék úgy élt bennem, mint az ember akit legjobban gyűlölök...


Mondjuk több nem lett belőle, de a szex elképesztő volt :D

2021. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Osztálytasnőmmel volt egy kis kalandom. Nem volt túl extrém, leszámítva hogy énnis lany vagyok. 18L
2021. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sokat gyakoroltam a szopást a fiú wc-ben... később tudtam meg azért voltam népszerű mert a fél suli tudott róla.

Mondjuk egyszer volt ciki amikor jöttem ki és pont ott volt az igazgató, de szerencsére eléggé meg volt lepve hogy fiú wc-ből jöttem ki és nem kérdezett semmit

2021. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
gimiben oszttársam levarrta a magyartanárnőt
2021. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A különtanár számít?:D
2021. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!