Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt egy szexuális álmom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy szexuális álmom az alapiskolás osztálytársőlnőmmel,hogy jöhet ilyen elő?

Figyelt kérdés
Nem is találkozunk.. Már felnőttünk mind a ketten.. Egyszer összefutottunk pár évvel ezelőtt, jól elbeszélgettünk ennyi.. Ma éjjel meg elkapott álmomban és magához húzott. Megtörtént aminek megkellett történnie.Megnyugodtam álmomban. Hogy és miért pont az a személy(nem bántam meg most sem az álmom).. Tudat alatti dolgok feltörnek az álmainkban?

#Szex, álom, volt osztálytársnő, megnyugvás
2021. jún. 18. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt erotikus álmom olyannal, akit évek óta nem láttam, sose volt köztünk semmi (korkülönbség okán se), soha nem is vonzódtam hozzá. Szóval nem feltétlen kell ebbe sokat belelátni.
2021. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell jelentőséget tulajdonítani neki. az álmodás olyan, mintha lapokra szednél száz könyvet és történetet csinálnál belőle úgy, hogy véletlenszerűen sorsolnád az oldalakat. mindenféle képtelenség az eredmény.
2021. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miért pont ő? Valamilyen szinten akkor megragadott az ő jelensége.. Ezek szerint..
2021. jún. 18. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak ezt se mondanám. Egyszerűen ezt dobta a gép.
2021. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Az álmok a tudatalatti tiszta, kontroll nélküli megjelenése, kivetülése. A fiatal- és gyermekkori emlékek a tudatalatti legmélyebb rétegeiben tanyáznak, a magszemélyiségedet alakították ki. Teljesen természetes (még öregkorodban is) hogy gyermekkori, iskolai emlékek, személyek, osztálytársak, tanárok, a nagyi háza stb. jelenik meg álmaidban. Ebben semmi rendkívüli nincs.

Az álmok viszont csak projekciók, nem mindenki az aminek látszik, egy érzet manifesztálódik benne. Akkor is álmodhatsz mással történő szexről ha szerelmes vagy és eszed ágában sincs félrelépni. S akkor is ha valamilyen elnyomott érzelmi hatás tör felszínre. Ennyi infóból sajnos még egy képzett pszichológus sem mondja meg hogy miért álmodtad ezt. A válasz viszont ott van benned. Ha meg akarod érteni az álmaid akkor próbálj visszaemlékezni hogy mit éreztél álmodban, minek kellett volna történnie, miért az történt ami.

2021. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!