Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Keresztény nők között több a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény nők között több a szubmisszív?

Figyelt kérdés

Mert ugye a vallás alapból alárendelt szerepet szán a nőknek.

A feminizmus meg a szélsőbalhoz kapcsolódik, ami vallásellenes.



#BDSM #szubmisszív #Domimáns
2021. szept. 19. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de régen az apácák között sok volt a mazo. Mondjuk a szerzetesek között is.
2021. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Írhatna nekem Szub nő.

F

2021. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívő domina vagyok, na erre mit szólsz? :D
2021. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán láttam eddig olyan kutatást ami azt mutatta volna ki hogy a vallásosok és a szubmisszivitás/dominancia között szignifikáns összefüggés lenne. Sőt igazából semmilyen összefüggés nincs ilyen téren. Max. annyi hogy aki nagyon bigott vallásos az nem igazán barangol a BDSM-ben, meg úgy nagyjából nem is dug az esküvő előtt 😂
2021. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 dehogynem. Azt olvastam, vallásosak körében épp a vallás miatt lehet népszerű a bdsm. Ugyanis tisztábbnak, kevésbé bűnösnek éreznek pl. egy verést, mint a szexet.
2021. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én azt hallottam hogy dugnak is esküvő előtt viszont csak anál van.
2021. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi vártunk az esküvőnkig, bár nehezen… Viszont onnantól nincsenek gátlásaink és nem csak a gyerekek miatt szexelünk. A szex remek dolog, házasságon belül semmilyen bűnös érzetet nem társítok hozzá. És nem vagyok szubmisszív. 😄
2021. szept. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 De La Cruse ***** válasza:
25%

A sub identitás a hölgyek nemiségéhez hozzá tartozó alapfelszereltség.

Vallástól függetlenül.

Szeretik az élet minden területén az irányítást, a védelmet, a biztonságot. Eleve alárendelt szerepre van nyitottság bennük ami nem elnyomottságot jelent hanem a vezető felé irányuló lojális segítség nyújtást.

És ezért nagyszerűek a hölgyek.

A férfiakban pedig eleve vezető szerepre vonatkozó pozitív tulajdonságok jelentik az alapfelszereltséget.

Az a jó házasság ahol a két fél ilyen leosztásban egymást emeli fel.

A szexualitás, mint egy érzelmek kiteljesítését jelentő kiegészítő a bdsm vagy egyéb "fűszer" de jobb szó a minőségi tartalom, szinte minden nő és férfi szexualitásában megjelenik.

A kereszténység az sokkal jobban felemeli és megbecsüli a feleséget mint nőt minden más vallásban, beleértve a feminizmust ami gyermekek százezreit tette árvává és félárvává és évente több mint húszezer csecsemőt gyilkol le abortusz által, aminek egyébként nincs nagyobb elnyomás mind fiú mind kislány csecsemőkkel szemben.

2021. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

F*szság

A múltat végképp el kell törölni, ezeket a társadalmi normákat szét kell zúzni

2021. szept. 20. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én hívő katolikus vagyok, de domináns és nő. és homoszexuális. akkor érzem magam jól, ha a páromat rendesen megalázom az ágyban :D
2021. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!