Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív srácok ti küldenét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív srácok ti küldenétek fizetős dominának magatokról meztelen, megalázó képet? Nem féltek hogy visszaél vele?

Figyelt kérdés

Rendszeresen azt kéri hogy női ruhás képet küldjek magamról, illetve bizonyos dolgokat írjak magamra.

Tudni kell rólam h nincs olyan fétisem h női ruhában szeretek lenni, nem élvezem, viszont az ezzel járó megalázottságot annál inkább élvezem. Viszont pont emiatt nagyon nem szeretném hogy kikerüljenek rólam ezek a képek.



2021. szept. 13. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Fizetős domina élőben alázzon, neten nem küldenék semmit.
2021. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez online, mivel most nem tudunk egy ideig találkozni.
2021. szept. 13. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum olyan képet küldenék, ahol nem látszik az arcom csak a testem. Ha nincs rajtad olyan egyedi dolog, akkor az nem lesz felismerhető, hogy te vagy.
2021. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen rajtad ló, kutya vagy malac álarc! Ez már magában is megalázó, főleg ha mellette nyerítened is kell négykézláb.
2021. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, van hogy maszkban vagyok viszont most olyat kér ahol ki vagyok sminkelve. Eddig a női ruhásokat hátulról küldtem illetve úgy hogy nem látszott az arcom, vagy maszkban voltam, most olyat kér ahol az arcom is látszik.
2021. szept. 13. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Arccal ne.

Az ő gépét is feltörhetik, akaratán, tudtán kívül is kikerülhet a netre a fotód.

2021. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nehogymár egy ilyen selejt online akárkinek képeket küldj, amivel visszaélhet, ráadásul még te fizetsz ezért. Ezek az online bohócok legtöbbször írni-olvasni nem tudó, igénytelen, dolgozni is lusta roma lányok. És igen, ha küldesz ilyen képet, számíts rá, hogy visszaél vele, hiszen kell neki a pénzed. Keress egy valódi dominát és felejtsd el ezeket a "most nem találkozhatunk/csak online szolgákat keresek/adózz te csicska" színvonalú hulladékokat.
2021. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: valóban vannak ilyenek is (sajnos) - őket messze el kell kerülni - viszont akiről szó van személyesen ismerem, voltam nála többször is.
2021. szept. 13. 17:35
 9/11 A kérdező kommentje:
6-os: ez igaz, erre nem is gondoltam még.. a snapchat vagy más üzenetküldő, van olyan ami biztonságos? Ahol a kép törlődik pár másodperc alatt. Talán ez nem lenne ellenére..
2021. szept. 13. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fizetős, viszont nem élnék vissza vele. Egyszer egy szub kérés nélkül is küldött magáról ilyen képet, arccal, és könyörgött, hogy zsaroljam. Hát, "zsaroltam", de amikor rossz volt, akkor sem éltem vissza a képpel, tudtam, hogy csak játszani akar, nem pedig az életét tönkretenni.

Ettől függetlenül azt mondom, hogy inkább ne küldj képet arccal. Inkább csak kamerában mutasd meg magad gyorsan, ha muszáj.

2021. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!