Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy magas fiúnak kevésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas fiúnak kevésnek számít a 15 cm?

Figyelt kérdés

185 magasság mellé nem látszik nevetségesen kicsinek?

Vastagnak vastag majdnem 5 cm.


2021. szept. 17. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2021. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Örülj hogy nem 10cm és zárd le a témát
2021. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
15cm az átlag méret
2021. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A két méret között nincs semmi összefüggés. Sajnos ekkora, de még bőven átlagos.
2021. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van ez a dologg, hogy magas férfihoz nagy farkat asszociálnak a csajok. Én 192 cm vagyok, nem is vagyok túl vékony, de a farkam csak 15 cm nekem is. Nem tűnik nevetségesnek kicsinek, sőt, bőven megvagyok elégedve a hosszával. Inkább az a bajom, hogy nem elég vastag, és ha nézem magam, akkor látványra is vékonynak tűnik a testemhez képest.
2021. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz lányokkal , hátha nekik elég lesz !!!
2021. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen jó. És tanuljátok meg, hogy nem a méret a lényeg, csak akkor ha szélsőségesen kicsi, vagy nagy. És ez nem is tudom honnan jön, bár de... van tippem... hogy mindenkinek 20 cm-es farok kell. Szerintetek azt élvezné egy nő? Azzal nem lehet durvább szeretkezés, csak óvatosan, mert fájdalmat okoz. És higgyétek el nem a farka mérete alapján választ egy nő párt. 28/N
2021. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amugy, kb. a 100. ilyen kerdes es komolyan nem ertem miert nem lehet olvasni? Illetve a keresot hasznalni?


Measurements vary, with studies that rely on self-measurement reporting a significantly higher average than those with a health professional measuring. As of 2015, a systematic review of 15,521 men, and the best research to date on the topic, as the subjects were measured by health professionals, rather than self-measured, has concluded that the average length of an erect human penis is 13.12 cm (5.17 inches) long, while the average circumference of an erect human penis is 11.66 cm (4.59 inches).


Vagyis kb. 13.12 cm az atlag.


A 2015 review of the literature found two studies finding height and stretched or flaccid length to be moderately correlated, seven studies finding weak correlation for flaccid, stretched, or erect length, and two studies that found no correlation between flaccid length and height.


Vagyis nem valoszinuleg nem fugg a magassaggal ossze...


[link]

2021. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerencséd van, mert vastag. A nem fontos a méret pedig a legnagyobb hazugság a szexualitás témában. Melyik nőnek elég például 4cm vastagság? Kb egynek se. A 15cm is a minimum hosszban, az alatt túl rövid.
2021. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De jó neked, én 197cm vagyok és csak 11
2021. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!