Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezem: egy 27 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: egy 27 éves srácnál 10 partner kevésnek, átlagosnak vagy soknak számít?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért fontos mennyi partnere volt?


Ha azt vesszük hogy ebben a kérdésben is túlózni szoktak!! Akkor az a 10 jó esetben 1 korábbi partnert jelent.

2018. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok!
2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok
2018. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem soknak számit.

Nem lenne több a szememben mint egy skalpvadász.

Komoly kapcsolatra nem kellene az hotzihher.

24N

2018. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy sok.
2018. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik randim szerint az én eddigi 3 partnerem (29 évesen) nagyon lúzer kategória. Azt mondta nekem a lány, hogy nála egy igazi férfi ott kezdődik, hogy 20 éves korára minimum 10-15 nő legyen meg neki. De minél több nőt vitt ágyba egy pasi, annál kívánatosabb a többi nőnek.


Én nem igazán hiszek ebben, mégis ő volt az, aki ezt így ki is mondta, és a környezetemben is ez látszik beigazolódni sajnos.

2018. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de engem sose izgatott, hogy egy fiúnak hány partnere volt eddig. Nem látom értelmét annak, hogy ez alapján akármilyen következtetést vonjak le. Eddig még sose kérdeztem meg senkit, hogy hány lánnyal volt.
2018. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevés vagy.
2018. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!