Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nagyon nem tetszett amit reggel csináltam, szerinte hatalmas bunkó vagyok, szerintem jó volt. Aludt, nagyon be voltam vadulva, de felébreszteni nem akartam, olyan cuki volt. Ekkor elővettem és úgy ébresztettem fel hogy miközben aludt rávertem, arra kelt fel hogy csattogott a bré meg spricceltem a fejét. Nem haragszik már elvileg, de nem így látom. Nektek se tetszene, vagy túlreagálja?

2021. szept. 13. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%
Bunkó dolog. Vagy inkább elmebeteg.
2021. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, a kérdező még életében nem látott nőt, nemhogy barátnője legyen. Ez csak egy fantáziadús kamu kérdés.
2021. szept. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha előtte beszéltetek erről, és tudod, hogy nem zavarja, sőt, akár izgatja, akkor nem bunkó.... De amúgy az!
2021. szept. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
98%

Ez !! rosszabb mint az állatvilág.

Neked csak a saját érdeked a fontos, nem tudsz várni, nem számit más .

HA feláll akkor neked reszelni kell, meg hokizni.

SZörnyű , a csajod helyében én lapátra tennélek, mert az hogy a csajnak is jó legyen te leszarod.

2021. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
1%
Ilyen dolgok kb minden fiú fejében megfordulnak, főleg reggel, mikor nagyon felvagyunk izgulva. Azért ennyi bele kell férjen.
2021. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Egy primitív bunkó vagy. Én kivágnálak ezek után
2021. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez gusztustalan ne haragudj

Szerintem meg is csaptalak volna reflexből. Lehet ilyet csinálni ha előzőleg megbeszélitek és azt mondja hogy őt nem zavarja az ilyen ébresztő

De ez így baromi nagy illetlenség

2021. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
tényleg bunkó voltál. egy őnző kisgyerek, kb 12 évesen vicces ez.
2021. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
95%
Napi troll kérdés megvolt, köszönjük....
2021. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem még haragszik, és minél előbb elhagy téged. Rengeteg srác van még a világon, biztos talál magának egy normálisat.
2021. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!