Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kicsit tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsit tényleg bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Múlthéten itt volt nálam a bnőm, és mivel szex még nincs, csak orálisan csinálta nekem. Én az ágyon ülltem, ő a földön előttem, lábaim a nyakába, és lentebb ment a golyóimat kényeztette, és rámjött egy ideje, amúgyis halk szokott lenni, és kicsit fingottam, hangja nem volt de pont ott az arca előtt szinte, és megérezte hogy milyen büdös, abba akarta hagyni de én nyomtam a fejét a zacskómhoz, mire besértődött és haza ment. Szerintem inkább vicces ez, ennyire durva lett volna ez csajok?
2016. nov. 12. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az is bunkóság hogy rátetted a lábaidat a nyakára. Nemhogy konkrètan lefingottad. Jézus.
2016. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Jah.. Bunkó voltál... Ha nem akarja akkor ne erölteds.. Beszéljétek meg h kinek mi a jó.. Ezt én se hagytam volna..
2016. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Így férfi szemmel eléggé bunkó volt tőled...(szerintem)


Ha rád jön a finghatnék akkor szólj neki vagy valami...19F

2016. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szeretett kényeztetni, volt hogy ő rakta rá egyszer a nyakára
2016. nov. 12. 17:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy bunkó voltál hanem ráadásul egy gusztustalan féreg... Neked jól esne ha az orrod alá finganának? 22 L
2016. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha szeretem akkor elviselném.
2016. nov. 12. 17:27
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Várjatok, szerintem ez a kérdés kamu :D
2016. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

Mármint értitek, senki se lehet ilyen tapló.

Én is ge ci vagyok, de azért közel se csinálok ilyen, sőt semmilyen prasnya dolgokat.

2016. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Jázi :) ***** válasza:

Elég nagy barom vagy...

Nem csoda,h fogta magát és hazament ;)

2016. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem volt szándékos, de annyira élveztem hogy nem is akartam hogy abbahagyja
2016. nov. 12. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!