Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12:30 kor maszturbáltam (fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12:30 kor maszturbáltam (fiu vagyok) utána megmostam a kezem (NAGYJÁBÓL) és a himvesszőt (de lehet hogy maradt pár sperma rajta, mert kicsit siettem). Később 15:00 kor találkoztam a barátnőmmel, (? )

Figyelt kérdés
nála elmentem wc re (megfogtam a himvesszőm), utánna kezet mostam de csak langyos vizzel szappan nélkül(megint siettem,csak nagyjából mostam meg). . . Utánna 15:30 megujjaztam kb 1 órán keresztül. Közben rajtam farmer volt nem vettem le a barátnőm simogatta Himvesszőt nadrágon kerezstül és ő is benyult a saját puncijába . Gyakorlatilag vagy a kezemen lévő esetleges spermáktól ami még a déli maszturbálásból maradt vagy a nadrágon keresztül átjutó spermáktól Lehet e terhes a barátnőm?? pár nap mulva kell megjönie a menstruációjának,de kb 1-2 het azt mondja kicsit megvan hizva kerekebbek a mellei,nagyobbak,kicsit rosszul érzi magát..és ma pedig hányingere is volt..de ő szerinte a hányinger azért van mert nagyon megfázott és fáj a feje stb..és ilyenkor hányingere szokott lenni..hát nemtudom.
2013. júl. 27. 02:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beképzelitek. Lehetetlen, hogy terhes legyen ettől.
2013. júl. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszületik, a neve legyen Rambo.
2013. júl. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hudini nem lenne jobb?
2013. júl. 27. 02:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Jók a tagek, ne unatkozz ennyire
2013. júl. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
i am so fucking bored
2013. júl. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Lehet terhes. És te kire gyanakszol?
2013. júl. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ennyit ér manapság egy GYIK account.
2013. júl. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Terhes biztos nem lesz ettől, de ha wc után rendes kézmosás nélkül állsz neki ujjazni, akkor egy jó kis fertőzést ajándékozhatsz neki. Anyád is jobban járt volna, ha inkább lenyel.
2013. júl. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!