Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nagyon nem tetszett amit reggel csináltam, szerinte hatalmas bunkó vagyok, szerintem jó volt. Aludt, nagyon be voltam vadulva, de felébreszteni nem akartam, olyan cuki volt. Ekkor elővettem és úgy ébresztettem fel hogy miközben aludt rávertem, arra kelt fel hogy csattogott a bré meg spricceltem a fejét. Nem haragszik már elvileg, de nem így látom. Nektek se tetszene, vagy túlreagálja?

2021. szept. 13. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Hát ja ez elég bunkó dolog volt.


Szerintem jobban örült volna, ha a popsiját simogatod finoman a farkaddal. Talán ha erre ébred még vevő is lett volna egy kis mókára. Legközelebb közeledj hozzá finomabban.

2021. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Előzetes megbeszélés nélkül ez nem hogy bunkó dolog, de erőszaknak is minősül.
2021. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
szerintem ez teljesen rendben van egy romantikus kapcsolatban
2021. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
3-as LOL XXXD
2021. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Legközelebb a reggeli kakit pottyantsd rá és lépj le gyorsan...!
2021. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Bunkó primitív véglény vagy, de nagyon. Kivágnálak egy ilyen után.
2021. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Á dehogy, te is boldog lennél ha reggel arra ébrednél hogy a csajod egy méretes műbrokit tol éppen a púzódba mert ő meg arra gerjed ugyi? 😂
2021. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Deflohelp ***** válasza:
94%
Bunkó.
2021. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Csicuki ***** válasza:
94%
Nekem se tetszene főleg hogy az alvás szent meg nem is szeretem hogy ha az arcomra megy aztán ennek a kombója a legrosszabb reggeli ébresztő ez bunkóság a javából inkább keltetted volna fel
2021. szept. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!