Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire negatív hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire negatív hatással lenne a nőkre az ha minél több férfival szexelnek?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy ha egy nő lefekszik egy férfival és pl. gumi nelkül beleélvez a férfi akkor a nőben felszívódott sperma DNS-e a nő testében (akár az agyában vagy a test különböző területeiben) marad élete végéig. Szóval ha pl. lefekszik tegyük fel 10 férfival élete során akkor mind a 10 fickó DNS-ével eggyütt fog élni. Egyébként a dolog neve Microchimerism angol nyelven.


Azt is hallottam hogy ha egy nőnek sok partnere/kapcsolata volt akkor már nem fog többé tudni kötődni egy férfihoz sem hosszú távon. Egy állítás szerint az ötödik partner után már nagyon nehezen tud kötődni egy férfihoz, és ez a számok növekedésével csak rosszabbodik.



2021. szept. 13. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Most kötözködés nélkül mondom, hogy egy friss tanulmányt csatolj erről, ne youtube videót... Jelenleg ez így nem igaz, hogy a szex mikrokimerizmushoz vezet.

Az pedig egy dolog, hogy esetleg folyamatban van, hogy vizsgálják és előfordulhat elméletileg, gyakorlatilag pedig minden más okozhatja, csak ez nem. Vagy ez egy tök régi feltevés és semmi kézzel fogható információt nem sikerült azóta kikutatni róla. Ez egy hipotézis jelenleg, hogy a sima szex mikrokimerizmushoz vezet. Terhesség esetén viszont létezik.

2021. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#8 Ha régen a nők elsőre vagy másodikra megtalálták az igazit, és leélték vele az életüket akkor a legtöbb nő ma miért nem találja meg 5.-10. alkalomra se? Egy nőnek rengeteg férfi udvarol a 20-as évei alatt és nem jó neki senki? Úgy nehéz megtalálni az igazit ha egy rakás férfival összefekszel, partnerről partnerre ugrálsz, és mindenkiben csak a hibát látod.


A DNS témáról nem találtam cikket, de a sok parter negatív hatásairól itt egy angol.

[link]

2021. szept. 14. 08:03
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

6

Ezt a videót SOHA nem fogom tudni megnézni. Ennyire borzalmas fura értelmetlen értelmezhetetlen nyavalygós beképzelt beszédmódot még az életben nem hallottam.


És rájöttem, hogy nem akarok olyat meghallgatni, ahol degredálják a nőket a sok partner miatt.


Nőként én sem jönnék össze olyan férfivel, akinek sok nője volt.

2021. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#11 Találtam több cikket is, de itt van egy.

[link]

2021. szept. 14. 10:14
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a negatív hatás az, hogy a nők jobban ragaszkodnak a (volt) férfi partnereikhez? Ez hol probléma? Nők szokták évekkel a szakítás után lemészárolni az exüket nyílt utcán?
2021. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 Hogy mi a probléma azzal hogy a nők évekkel később is ragaszkodnak az exükhöz? Még kapcsokatban is? Áh, persze hogy semmi. Ha ex akkor már eleve nem kellene ragaszkodni hozzájuk okoska... Az utolsó mondatodra csak annyit hogy a férfitársadalom azért nem űz sportot az exük lemészárlásából...
2021. szept. 14. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!