Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire negatív hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire negatív hatással lenne a nőkre az ha minél több férfival szexelnek?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy ha egy nő lefekszik egy férfival és pl. gumi nelkül beleélvez a férfi akkor a nőben felszívódott sperma DNS-e a nő testében (akár az agyában vagy a test különböző területeiben) marad élete végéig. Szóval ha pl. lefekszik tegyük fel 10 férfival élete során akkor mind a 10 fickó DNS-ével eggyütt fog élni. Egyébként a dolog neve Microchimerism angol nyelven.


Azt is hallottam hogy ha egy nőnek sok partnere/kapcsolata volt akkor már nem fog többé tudni kötődni egy férfihoz sem hosszú távon. Egy állítás szerint az ötödik partner után már nagyon nehezen tud kötődni egy férfihoz, és ez a számok növekedésével csak rosszabbodik.



2021. szept. 13. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%

Igen. Ez tudomànyos tény. Én is olvastam erről.

A laza és egyéjszakás kapcsolatok megölik az emberben a nőt.

2021. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez hülyeség:D


A DNS a gyerekbe kerül.

Ha pedig nem akkor a kotonba vagy más elpusztítja/megöli a spermát

2021. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Én csak arról hallottam (olvastam), hogy valahogy annak a férfinek a dns-e beépül a nőbe, akitől teherbe esik (akkor is talán csak akkor, ha ki is hordja és meg is szüli a gyereket).


Plusz arról, hogy egy nő méhnyakának nem jó a sok (különböző) partner.

2021. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Írd be googleba hogy mikrokimerizmus és olvass utána.
2021. szept. 13. 21:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

"Viszonylag gyakori jelenség, hogy a női agyban férfi DNS található. A Fred Hutchinson Rákkutató Központ munkatársainak eredményei szerint ez úgy lehetséges, hogy a nők korábbi fiúmagzatainak néhány sejtje és genetikai anyagának egy része megmarad a nők bizonyos szerveiben, így az agyukban is."


Lehet rosszul értelmezem de ez hogyan kapcsolódik a szexuális partnerekhez?


A mondandód másik felére reagálva. Honnan jön ez az 5dik számú partner dolog? Miért pont annyi? Ki és mikor állapította ezt meg tudományosan alátámasztva?


Egyenlőre egyik állításodban sem látok olyan tényezőket amik negatívan kihatnának a nők szexuális életére.

2021. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Ebben a videóban hallottam az egészet. [link]
2021. szept. 13. 21:47
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

A dns-es dolgot nem vágom, de a nőkre jellemző, hogyha nekiállnak "élni", akkor jellemzően full kiégnek. A környezetemben is tök alap, hogy azok a csajok, akik így kezdték vagy 1-1 komolyabb kapcsolat után ugrottak ilyen fázisban, szinte alig páran tudtak utána normális, tartós, bizalomra épülő kapcsolatot kiépíteni. Egyszerűen ezt a nők teljesen éretlen fejjel tolják és annyiból áll közben meg utána a magabiztosságuk, hogy őket bizony megakarják dugni. Csak, ez egy idő után elfogy.

Persze, van néhány nő, aki valóban szexorientáltabb, tényleg élvezik a dolgot és ettől függetlenül képesek komoly kapcsolatot is kialakítani. De, az ilyen nagyon ritka.

2021. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos én meg arról olvastam hogy ha csirkét eszel akkor annak a DNS-e beépül a gyomron át az agyadba és elkezdesz kotkodácsolni :) Ez egy áltudományos baromság. Attól hogy tudományosnak tűnő kifejezésekkel dobálóznak még nem lesz tudományos alapja egyetlen konteónak sem.

S attól hogy egy nőnek sok partnere van még lehet ragaszkodó, kötődő - ha megtalálja az "igazit", addig meg csak reménykedik de mindig kiderül az adott pasi sem az. Avagy csak élvezi az életet :)

2021. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen, csak szűz lányokkal érdemes ismerkedni, mert ha már volt több partnere, akkor olyan mintha azokat a férfiakat is dugnád egyszerre!
2021. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

A #7-es válaszom mégis miért lett lepontozva? Eddig azt hittem, hogy csak a felnőtt párkapcsolatok kategóriában vannak sértődékeny és ovis nők. Ha valaki nem ért egyet a válaszommal, írjon rám és beszéljünk le egy találkozót, aztán közösen végignézhetjük a facebookon az ismerőseimet és átbeszélhetjük az érintett lányokat. Természetesen, utána az illető rájuk is írhat...

Mondjuk ez tényleg más, mint hisztis kisgyerekként az x-et nyomkodni...


#8: "S attól hogy egy nőnek sok partnere van még lehet ragaszkodó, kötődő - ha megtalálja az "igazit", addig meg csak reménykedik de mindig kiderül az adott pasi sem az. Avagy csak élvezi az életet :)"

Hát ez olyan, hogy Orbán is lehetett volna egy jó politikus, amikor megkapja a hatalmat, de valahogy mégsem jött össze... A lehetőség egy dolog, az meg egy másik, hogy ki él vele. Orbán is csak élvezi az életet.

2021. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!