Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex helyett maszturbálás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex helyett maszturbálás?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha szinte minden férfi megfordul utánam, dekoratív 25 éves hölgy vagyok, de a párom egyszerűen alig képes magát rávenni a szexre és inkább megoldja otthon magának vagy épp a munkahelyén sunyiban..? Nekem nagyon rosszul esik, hogy kívánnám a szexet, ő pedig helyette maszturbál..

2021. szept. 12. 18:59
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ez az én hülyeségem, édesanyám is mérgező kapcsolatban élt mindig is apámmal más okokból kifolyólag, akarva - akaratlanul sajnos van ilyen, hogy az otthonról hozott viselkedés formák alapján élünk, akkor is, ha tudjuk, hogy rossz.
2021. szept. 12. 21:31
 22/27 anonim ***** válasza:
Rengeteg független pasi van aki örülne neked, megbecsülne, vigyázzna rád! Lépj ki ebből a kapcsolatból minél hamarabb!
2021. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom.

Nem mondanál valamit a szexről? Mármint amikor van akkor beleadsz apait anyait? Ezt azért kérdezem, hogy nem-e az a baj, hogy csak fekszel és passzívan várod a csodát. Illetve te mennyire vagy kezdeményező ilyen téren? Ezek elég jelentős dolgok lennének szerintem.


Ha pedig ezek rendben vannak akkor pedig baromira eltérőek az igények, de akkor se hiszem, hogy egy "gyors" szopást nem tűrne el tőled és inkább kiveri a WC-ben....

2021. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tuti hogy meleg
2021. szept. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu kérdés. Ilyen nincs hogy valaki egy 25 éves dekoratív hölggyel van együtt de inkább szex helyett kiveri
2021. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem csak fekszem, mint egy tengericsillag, részt veszek benne aktívan :D alapvetően jobban szeretem, ha egy férfi kezdeményez, de egyébként napközben folyton fogdosom meg hasonlók, azt se igazán kedveli.


Bárcsak kamu kérdés lenne, sajnos ezek valós problémák, és pont ez a bajom, hogy nem egy 80 kilós, 150 centis elhízott, igénytelen no vagyok.. és mégis ez történik

2021. szept. 13. 07:44
 27/27 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki egy erényövet, hogy ne maszturbálhasson amikor nem vagy ott
2021. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!