Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex helyett maszturbálás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex helyett maszturbálás?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha szinte minden férfi megfordul utánam, dekoratív 25 éves hölgy vagyok, de a párom egyszerűen alig képes magát rávenni a szexre és inkább megoldja otthon magának vagy épp a munkahelyén sunyiban..? Nekem nagyon rosszul esik, hogy kívánnám a szexet, ő pedig helyette maszturbál..

2021. szept. 12. 18:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális! De akkor miért is vagytok együtt?
2021. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a szexuális szokásaitok, vágyaitok mennyire egyeznek! Ha nagyon különböznek akkor ez előfordulhat, de akkor én is megkérdezem, hogy akkor miért vagytok még együtt?
2021. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mindenképp nekem több alkalomra lenne szükségem, mint neki, de ebből az igényemből már leadtam, mert akkor mindennap megtörténne a dolog, ami lehet már a másik véglet.. ráadásul bármiben benne vagyok, nagyobb felfokozottság van bennem, mint amit kiélhetek vele. Én olyan vagyok, hogyha rám jön az inger, akkor bárhol, bármikor tudnék akár izgalmas helyeken kiélve az állati ösztöneinket. És ebből az valósul meg, hogy heti 1x max 2x történik aktus, akkor is mindig ugyanúgy.. közben meg fogja magát és önkielegít, amivel nem lenne gond, ha én ha valamilyen szinten megkapnam, amire vágyom.. én például azért “kényszerülök” maszturbalni, mert nem szexelunk eleget. Lehet mások örülnének már ennek a heti 1-2nek, viszont én úgy vagyok vele, hogy most vagyunk fiatalok, most még azért jobban kéne, hogy égjen a tűz..
2021. szept. 12. 19:24
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legrosszabb mivel szinte szenvedsz mellette és ha már a kapcsolatotokban ez a szint több nem lesz csak kevesebb!

A kérdés az hogy meddig bírod még mert a maszti is csak csillapítja a vágyakat!

2021. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez már most így működik, akkor később csak még rosszabb lesz! Keress egy olyan pasit akinek a napi szex nem gond!
2021. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha keresel mást mert így csak rosszabb lesz!
2021. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészben, hogy én is tudom, hogy más férfitól kaphatnek többet, de erre ő azt mondja, hogy mindenkire ráunnak egyszer. Oke aláírom, a kapcsolatok elején általában többet szexelnek a párok.. de amikor például strandon vagyunk, ő rám sem néz, én meg elmegyek egyedül WC-re és az oda meg a vissza úton is jönnek oda hozzam a férfiak, hogy felszedjenek, a többit pedig látom, hogy hogy néz, majd visszatérek a páromhoz, aki szinte semmibe sem vesz, iszonyatosan érzem magam..
2021. szept. 12. 19:55
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Elárulnád, hogy mivel hoditott meg?
2021. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
#7! Akkor én is megkérdezem, hogy miért vagy még vele?
2021. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekem előtte volt egy hosszú, gimnáziumban indult kapcsolatom. Nagyon odavoltam anno azért a sracert, de több évig terrorban tartott, nem ehettem, kritizálta, ahogy kinéztem.. 172 cm magas vagyok, 52 kiló voltam mellette és az sem felelt meg neki.. aztán szakitottam vele, nem volt kapcsolatom nagyjából egy évig. Nagyjából a szakítás után ismertem meg a mostani barátomat, akkor még csak haverok voltunk, de egy idő után egyre több időt töltöttünk együtt, a “tenyéren hordozott” az előző páromhoz képest. Nagyon sokat törődött velem, ígért fűt-fát, és akkor úgy döntöttem, hogy milyen egy kedves fiú, adok neki egy esélyt. Azóta sok minden történt, mondhatni 180 fokos fordulatot tett..
2021. szept. 12. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!