Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex helyett maszturbálás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex helyett maszturbálás?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha szinte minden férfi megfordul utánam, dekoratív 25 éves hölgy vagyok, de a párom egyszerűen alig képes magát rávenni a szexre és inkább megoldja otthon magának vagy épp a munkahelyén sunyiban..? Nekem nagyon rosszul esik, hogy kívánnám a szexet, ő pedig helyette maszturbál..

2021. szept. 12. 18:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
ha 180 fokos fordulatot tett akkor éppen ideje, hogy utánozd és te is csinálj egy hátra arcot! Ne csinálj mártírt magadból!
2021. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Egy “terrorista” mellett voltam több évig, ez is azt mutatja, hogy képtelen vagyok kilépni egy rossz kapcsolatból is. Nyilván szeretem, sokan tettek már nekem fel ezt a kérdést, hogy miért vagyok vele. Nem tudok egyedül működni, felek egyedül lenni, a kapcsolataim mellett elhanyagoltam a barátaimat, ezért nem maradt sok, akikkel lehetnék, most közös helyen lakunk, ha szakítanék vissza kéne mennem a szuleimhez, akik élhetetlen alakok és megrágna az a környezet..
2021. szept. 12. 20:12
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
És önálló életre nem gondoltál még? 25 évesen kell hogy legyen valamilyen jövedelmed! Átmenetileg albérlet, majd részletekre egy saját lakás! Életed végéig mindig mástól akarsz függő viszonyban maradni?
2021. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Van önálló jövedelmem, magyar átlaghoz képest bőven jól keresek, most szerettem volna lakást venni, csak munkahely váltás miatt jelenleg szünetel, voltam 1 évet albérletben, de most azt a 150 ezer forintot, amibe az került minden hónapban felrerakom, hogy gyűjtögessek még.
2021. szept. 12. 20:50
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mássz rá szó szerint. Én is kiverem minden nap, de ez nem ok arra, hogy egy héten 2x szexeljek a gyönyörű barátnőmmel.
2021. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá! Lépjél ki minél hamarabb ebből a kapcsolatnak nem nevezhető együttélésből!
2021. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Meglepően értelmes és tisztelettudó kommentek érkeztek gyakorikérdésekhez képest, mindenkinek köszönöm, aki válaszolt!
2021. szept. 12. 21:08
 18/27 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül is drukkolok neked! Ha lenne kedved akkor elmesélhetnéd majd a fejleményeket! f.
2021. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen hogy itt a fiatal szép nő és inkább a srác kiveri magának?MInek akkor neki barátnő??
2021. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkor te is tudod, hogy szakítanod kell, csak megerősítést kérsz másoktól.
2021. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!