Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiért adhatja el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért adhatja el a szüzességét egy szép nő?

Figyelt kérdés
Szép arc, vékony, sportos test. Igényes megjelenés. 22/N

2021. szept. 12. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy szép intelligens nőnél ez olyan 1-1.5 millió..
2021. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
11. Miből gondolod? Neked van annyi pénzed, hogy 1,5 milliót ajánlasz? Szerintem osszad tízzel.
2021. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer egy nagyon toppos nőnek 112 millió forintot adtam, megérte mert utána használtam még pár hétig
2021. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Három esetben jelentkeztem pénzért szüzesség elvételre. Kettő esetben nem enyém lett a nyertes licit. Egy esetben a lánynak tele lett a hócipője a sok milliós fals igéret és aberrált fXsz miatt így valamiért velem szimpatizált. 120.000-t adtam neki és egy életre szóló élményt. 19 éves kis tömzsi, de szép nagy mellű lány volt káddugó szerű mellbimbóudvarral. Nem voltam vele vad, nem voltam vele durva, nem voltam perverz, csak érzéki, romantikus és odafigyeltem rá. Nem bánta meg. Utána 2x szexeltem vele alkalmanként 50-ért. Ő ajánlott azóza másik 4 hasnonló hozzáállású lánynak, 3-nál ott is a pénz szólt közbe. Elvakította őket a nagyobb összeg. A negyedik pedig hasonló élményben részesült. Azóta beszéltem (sőt szexeltem is) a háromból egyikkel, Ő elmesélte milyen rosszul járt. Rossz élmény volt, mind szexben, mind anyagilag .... messze nem a megbeszélt összeget kapta a lány, ráadásul be is akarták szervezni prostinak.

Ne hidd, hogy minden nagy ajánlat mögött jó szándék van. Beszélgess velük, mielőtt odaadod a legféltetteb kincsedet!

2021. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Hol találtál ilyen csajokat? Engem is érdekelne.
2021. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!