Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiért adhatja el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért adhatja el a szüzességét egy szép nő?

Figyelt kérdés
Szép arc, vékony, sportos test. Igényes megjelenés. 22/N

2021. szept. 12. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Pénz
2021. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Én 50et fel tudok ajánlani
2021. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
ez több százezres tétel, ha nem milliós, nem a csórók bulija, nekik ott a Gubacsi
2021. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire gondoltál?
2021. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ez a szűz téma miért annyira fontos a pasiknál, valamint miért képesek ezért komoly összegeket fizetni? Mi abban a jó, hogy fáj a nőnek, nem lehet egy normálisan szexelni vele stb...
2021. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Pénzért.


De amúgy tényleg érdekelne, amit az #5 felvetett. Nekem fájt az első, és egy esetlenkedés volt, miért jó ez a pasiknak?

2021. szept. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem jó az a férfiaknak sem, csakhát ezt eltudja mondani, dicsekedni vele.
2021. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Összeget sajnos nem tudok mondani.


Engem nem izgatna. #6-os nagyon jól választott szavakat, fájdalom és esetlenkedés. Ha kizárólag a szexet nézzük, és ráadásul alkalmit, akkor a fene se bajlódna szűzlánnyal. Másrészt, sajnálnám is elvenni. Élje át a barátjával, romantikusan.


Pontosabban... inkább azt szeretném, hogy szopjon le/verje ki, az izgató tud lenni egy tapasztalatlan nőtől/lánytól... (mielőtt valaki kijavít: tudom, hogy szüzesség != tapasztalatlanság...)

2021. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Menj Dubajba! Ott milliókat is adnak érte! Na meg egy életre szóló megalázást is kapsz mellé!
2021. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Unknowngirl ***** válasza:
0%
En egy huszast adnek erte max. Mar csak azert is mert ugyan ennyiert tapasztalt kurv4t is kaohatnek aki a szart is kikefeli belolem.
2021. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!