Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megy el a barántőm. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy el a barántőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve együtt vagyunk, és már fiúként nekem kellemetlen a szex.

Voltak alkalmak amikor már én nem kívántam, nem hogy ő.


Lényegében nagyon sportos alkatú gyerek vagyok, egy küllemre és személyiségre is nagyon kedves és szép barátnővel. A kapcsolatunk kezdeti stádiumában voltak problémák ellazulás és oldódás terén, de azóta ez alábhagyott. Nem kicsi a péniszem, mivel lemértem és 18 centi, normális vastagsággal, és sportolásból adódóan vannak völgyek amikor nagyon jól teljesítek (sokáig bírom, egy másfél órás filmet könnyedén végigkefélek), de ettől függetlenül hogy megpakolom, előjátékozok mindenhogyan, belevezetem az izgatottságba egyáltalán nem sikerül az hogy általam elmenjen.

Velem van a probléma? Mivel lehetne ezt megoldani?

Előre is köszönöm a válaszokat, mivel az elmúlt hónapokban egyre stresszesebb lettem ezzel kapcsolatban. Nem kívánom a szexet, de nagyon szeretem őt, és megszeretném a kezét is kérni. Ennyire kedvelem ezt a lányt.


ui: Sokszor van az hogy kívánja, és jó neki. De ettől függetlenül az én kedvemet rombolja hogy soha sem sikerül az hogy elmenjen. Ezt nem mondom neki, mert tudom hogy stresszelne ezen.



2021. szept. 9. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha ezek amiket leírtál így vannak, akkor te mindnent megtettél. Ezalapján sokan vehetnének rólad példát. Ha ő nem tud megnyílni, akkor eléggé meg vagy lőve. Őszintén, nem nagyon tudok okosat mondani. Arról próbáld kérdezni, hogy ő hogyan csinálja magának, akár mutassa meg a mozdulatot. És próbálj a csiklóra fókuszálni. Nekem évekig nem ment orgazmus partnerrel, a páromnak úgy sikerült először, hogy a kezével masszírozta a csiklóm. Aztán a nyalás lett a következő. Ez nagyon nem egyszerű téma, én sok sikert kívánok neked.
2021. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tizes, köszi.. Elmúlt hetekben még azon is gondolkodtam, hogy elmegyek külön órát venni rosszlányokos ribiktől. Mert biztos tudják a dolgok nyitját. De megcsalni nem merem. Eléggé szarul érzem magam.
2021. szept. 9. 15:30
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Ha nem adott rá konkrét választ, hogy mit szeret, akkor csináld így. Ez egy tökéletes alap, amin el tudsz indulni. Így könnyű neked rájönni, hogy mi a jó neki, ha közben végig odafigyelsz rá és a testjelzéseire.


Izgatás/előjáték: Szex előtt szavakkal húzod az agyát,csipkelődsz vele. A csókolózást, vetkőztetést, tapizást elhúzod. Csókolgatod a nyakát, vállát, kulcscsontját. Annak hagysz egy kis időt. A a legtöbb nőnek a válla, nyaka, kulcscsontja erogénzóna. Foglalkozol a melleivel, markolod, masszírozod a mellbimbóit "morzsolod" az ujjaiddal. Csókolgatod, körkörösen nyalogatod, beszívod. Elkezded fentről lefelé csókolgatni. A hasánál hagysz kis időt, csókolgatod vagy mintha nyelves csókot adnál rá. Utána a combját/belsőcombját ugyan így. Csókolgatod, nyelves csókot adsz rá gyengéden markolod vagy épp az ajkaidat húzod rajta végig. Húzod az agyát egy picit, hogy minél türelmetlenebb legyen. Aztán közelebb csókolgatsz a puncijához. Körbe csókolgatod ugyan azzal a technikával mint a combját. Masszírozhatod közben két ujjal közrefogva. Játszhatsz a kis ajkakkal,beszívhatod, csókolgathatod,szopogathatod. A csiklóját először valamelyik oldalról elkezded izgatni a nyelveddel. Elidözöl vele..aztán a másik oldalról. Ennek is hagysz egy kis időt aztán körkörösen nyalod. Közben odafigyelsz a nőre a testére, hogy jó e neki. Aztán végig nyalod lentről felfelé a punciját. Csinálhatod úgy is, hogy az ajkaid húzod rajta végig, csokolgatod vagy nyelves csókot adsz rá és az ajkaddal is izgatod. Szét is húzhatod közben. Beszívhatod a csiklóját és szopogathatod,nyalogathatod vagy ép az ajkaiddal is izgathatod. Minél több a nyál, annál jobb. Aztán közben ujjazhatod is. Először csak egy ujjal egy darabig aztán kettövel. Közben szophatod a csiklóját másik kézzel símogathatod a hasát, combját de a melleit is markolhatod. A tenyered felfelé néz, és a hüvely felső "falát" egy hívó mozdulattal ingerled. Ott lesz olyan rész ami érzékenyebb. Ha az ujjaddal megtaltad azt a pontot és látod a nőn, hogy élvezi, a szexnél az a "feladatod" hogy azt a pontot ingerelje a farkad. Elsőnek talán úgy a legegyszerübb ha a nő mondjuk a bal oldalán fekszik. A bal lábát kinyújtja a jobb lábát felemeli,felhúzza vagy a nyakadba teszi. Ugy könnyen tudod irányítani úgy a farkad, hogy minél jobban izgassa a hüvely felső falát! Vagy kutyában úgy, hogy egy picit felhúzod, hogy ne négykézláb legyen. Vagy állva hátúlról, hogy egy nagyoj picit előre dől!:)

2021. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez a rosszlányokos ötlet baromság. Oda ugyebár nem azért megy bárki hogy kielégítse a csajt, másrészt az hogy annak a csajnak mi és hogyan jó nem jelenti hogy a barátnődnek is pont az.
2021. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13. Nagyon szépen köszönöm! Egyszer kétszer húztam az agyát, és makacskodott, tetszett neki. De akkor így, hasonlóan megpróbálom! :)
2021. szept. 9. 16:11
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én becsüllek, kérdező, ne add fel!! :)
2021. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sterling.archer ***** válasza:
Kuldd at hozzam. :D
2021. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!