Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megy el a barántőm. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy el a barántőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve együtt vagyunk, és már fiúként nekem kellemetlen a szex.

Voltak alkalmak amikor már én nem kívántam, nem hogy ő.


Lényegében nagyon sportos alkatú gyerek vagyok, egy küllemre és személyiségre is nagyon kedves és szép barátnővel. A kapcsolatunk kezdeti stádiumában voltak problémák ellazulás és oldódás terén, de azóta ez alábhagyott. Nem kicsi a péniszem, mivel lemértem és 18 centi, normális vastagsággal, és sportolásból adódóan vannak völgyek amikor nagyon jól teljesítek (sokáig bírom, egy másfél órás filmet könnyedén végigkefélek), de ettől függetlenül hogy megpakolom, előjátékozok mindenhogyan, belevezetem az izgatottságba egyáltalán nem sikerül az hogy általam elmenjen.

Velem van a probléma? Mivel lehetne ezt megoldani?

Előre is köszönöm a válaszokat, mivel az elmúlt hónapokban egyre stresszesebb lettem ezzel kapcsolatban. Nem kívánom a szexet, de nagyon szeretem őt, és megszeretném a kezét is kérni. Ennyire kedvelem ezt a lányt.


ui: Sokszor van az hogy kívánja, és jó neki. De ettől függetlenül az én kedvemet rombolja hogy soha sem sikerül az hogy elmenjen. Ezt nem mondom neki, mert tudom hogy stresszelne ezen.



2021. szept. 9. 14:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
barátnőm*
2021. szept. 9. 15:01
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Atya-gatya! Bocs, de 3 év alatt nem kérdezted meg soha hogy neki a legjobb??? Ha nem tetted meg, akkor sürgősen pótold és beszélgessetek a szexről, hogy szereti, mi a legjobb, legkényelmesebb neki, hogy tud a legkönnyebben a csúcsra jutni. Megsúgok valamit: a nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa csak a csikló direkt izgatásával tud eljutni a csúcsra. Szóval ne is erőltesd hogy márpedig dugás közben élvezzen el, mert a megfelelési kényszer a legnagyobb libidócsökkentő.
2021. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már többször is beszéltünk erről, de mindig olyanokat válaszolt hogy bla-bla. Lényegretörő választ nem kaptam.
2021. szept. 9. 15:04
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Lovagló pózban es nyalas közben tudok leginkább elmenni, viszont nekem az is fontos, hogy ne csak egy 5 perces elojatek legyen..


Egyszer hallottam egy olyan idezetet, hogy az elojatek a legutolsó orgazmustol kezdodik. Tehat kedveskedj, dicsergesd, utalgass neki. L

2021. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem válaszol a kérdésedre, akkor elég nehéz lesz.
2021. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló. Én is így gondolom.

4. Köszi, próbáltuk minden pózban, az előjátékot nem 5 percre szoktam időzíteni. Szeretem kényeztetni őt, túlságosan is, mert jó puncija van, és az íze is jó. De már komolyan mindent kipróbáltam és lassan felfogom adni.

2021. szept. 9. 15:12
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 hm, tényleg baj van... leginkább az hogy nem nyílik meg, még 3 év után sem tudott annyira a bizalmába fogadni hogy teljesen őszintén beszéljen a szexualitásáról, legyen annyira erős köztetek a kötelék hogy ezen a téren is a bizalmába fogadjon. Az hogy ennek mi az oka innen a távolból sajna ki nem találjuk, mert ezernyi oka lehet (nem elég szoros a kötődés, tudat alatti komplexusok a szexualitással kapcsolatban stb.).
2021. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Legalább kézzel vagy szájjal kielégíted ha a kukaccal nem is megy?
2021. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ennyire egy fostalicska azért nem lehetek, mert még szájjal, kézzel, vibrátorral, minden szir-szhar krémmel sem sikerült. Még saját magának is kicseszettül nehéz hogy elmenjen. NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK. Más csajnak beraknám a lompost biztos 15 perc után elmenne, mert a méret és teljesítmény adott. De nála nem tudom mi a fészkes fene van. Már vibrátoros pénisztoldókon gondolkodok, hogy biztos 18 centi nem elég neki. Franc se tudja már hogy mi van. Amúgy, innen is kapd be a bráneremet nyolcas, hogy ekkora egy nyomorult vagy. Remélem majd egyik barátnőd is ilyen lesz, és megoldások nélkül hamar dobnád mert a szex lenne a legfontosabb. Én őt nézem, nem magamat. Nekem akkor jó, ha neki jó. Ez lenne a szex, és kapcsolat lényege. Vagy tévedtem?


Az orált azért szeretem, mert kapok több visszajelzést. 1-2 remegést, de azok is alábbhagynak eléggé hamar. Lehet tényleg valami lelki blokk van nála, de nem nyílik meg. Én meg nem akarom stresszeltetni, mert régebben volt hogy sokat beszéltünk erről, és unta a témát.

2021. szept. 9. 15:23
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Tutira lelki okai vannak.

Tudom, hogy nem egyszerű a helyzet, de próbáljátok szexuálpszichológushoz elmenni... bár, amit olvastam, nehéz lesz rávenni....🤔

2021. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!