Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnered van..?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnered van..?

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan kérdésem lenne, ha valakinek van szeretoje, (most jönnek erre az elitelo kommentek) 😀, de mennyire vagytok biztosak hogy csak velem van a hölgy...?

2021. szept. 9. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem lehetsz benne biztos.
2021. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz biztos benne. Nagybátyám szeretőjéről például kiderült, hogy még két másik srác is dugja.
2021. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nehez biztosnak lenni. De ha normalis not talalsz nyilvan konnyebb megbizni benne. En sosem problemaztam ezen, de akikkel rendszeres volt a szex, azoknak rajtam kivul nem volt mas szerintem, vagy ha megis, semmi jele nem volt, ugyhogy szamomra ugyanaz.
2021. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te is csak szexpartner vagy, könnyen elképzelhető, hogy más is van. Nem hiába csak rövid időkre járnak össze az ilyen "párok".
2021. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen biztos vagyok benne, hogy nem csak veled van a hölgy! :D

Egyébként pedig egy szexkapcsolatban ez úgy gondolom megbeszélés kérdése. A lényeg, hogy figyeljen a lány magára és az esetleges másik partnerére, partnereire. Nem szeretnék kéretlen "ajándékot" kapni, amivel hetekig kezelésre kellene járnom.

2021. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az szexpartner is lehet kapcsolatban.
2021. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég nagy az én gyanúm is, mivel a hölgyet nagyon ritkán latom,.. Egy ideje külföldön dolgozik, és ha haza jön akkor együtt vagyunk, de kint azt mondja nincs senkije.. Nem elég hogy szexpartner, de tavkapcsolat is...
2021. szept. 9. 11:51
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy szeretőről vagy párkapcsolatról van-e szó, a partnered hűsége a te kezedben van. A hűség ugyanis nem tulajdonság, hanem állapot, amiért ti ketten vagytok a felelősek. A partnered a tiédért, te meg az övéért.
2021. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!