Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkent tényleg könnyű szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkent tényleg könnyű szexpartnert taláni, aki azért figyel is az emberre?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és alig volt eddig szexuális életem és szeretném behozni. Viszont nem vagyok egy nyitott, bulizós lány.


Tudnátok tanácsot adni?



2021. szept. 4. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ilyet a legnehezebb találni.
2021. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt hogy ne trollkodj és ne szívasd a hiszékeny amatőröket privik gyűjtése céljából :D
2021. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kettesnek igaza van, találj valami más szórakozást
2021. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem lehet könnyű minőségi szexpartnert találni. Sőt, kifejezetten nehéz, ha nő, ha férfi az ember. Nyilván a női oldalt nem ismerhetem, de a baártnőkön látom, hogy azért nekik sem olyan könnyű a minőségi kapcsolat. Megdugatni persze könnyebben megdugathatja magát egy nő, de az még közel sem biztos, hogy kielégítő.


Magamat csak azért nem fogom ajánlani, mint a célra megfelelő férfi, mert ugye az milyen volna már.. :)



Szóóóval, mindenképpen szakíts időt az ismerkedésre, viszont (ha tudsz) állj hozzá lazán és ne görcsölj. Kb. ezeket a praktikus tanácsokat tudom ajánlani, meg mondjuk még azt, hogy írd meg nekem privátban a kedvenc édességed nevét, hogy tudjam milyen ajándékot vigyek az első találkánkra. Bocsi, nem bunkó akartam lenni, hanem figyelmes. :)

2021. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem.A szexkapcsolat csak a dugásról szól.Ha figyelmes a pasi,akkor ott már több mint csak szex.
2021. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Egész este kanu kérdéseket irkálsz. Nem unod még?

A sok szerencsétlen kiéhezett balfasz meg írkalja potyán a leveleket.

2021. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, 27 éves (fiatal, egészséges) felnőtt nőként nem lehet nehéz dolgod. Még olyan férfiakat is megkaphatsz (ha inkább csak erotikus kontaktra vágysz), akik amúgy párkapcsolatra másféle lányokat választanának. De arra azért figylej, hogy ne egy legyél a sok közül. Ja, meg a szexuális úton terjedő betegségek kockázata sokkal nagyobb, mint a teherbeesés veszélye.


Ez nem vicc! Az ilyen fertőzéseknek sokszor nincs tünete (nőknél sem).



De azért azt nem értem miért lényeges hogy bulizós vagy-e. Szoktál járni sportolni? Mert akár akkor is lehet ismerkedni. Az élet tele van lehetőségekkel.

2021. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4. Attól, hogy a kedvenc édessége nevét elviszed a találkára, attól még az ágyban nem feltétlen figyelsz a másikra!
2021. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

8, te egy zseni vagy! :D

Szerintem, a gesztusok egyfajta szimbólumként működnek, melyek alaján az illető megítéli, hogy egy másik emberi lény egy másik szituációban kellően figyelmes lesz-e.

2021. szept. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Szexpartnert találni pofon egyszerű. Olyat aki figyel is, esetleg kapcsolatot na az a baromi nehéz.
2021. szept. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!