Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Muszlim országokban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim országokban mennyire könnyű szexpartnert találni vagy barátnőt?

Figyelt kérdés
Marokkó mert oda fogunk költözni kb 1 évre.
2020. jan. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Egy 2005-ös Marokkó (Marock) című francia-marokkói filmből nekem az jött le, hogy a jobban élő fiatalság ott is lazán bulizik, ismerkedik.

Aki Európából odamegy az ott jellemzően jómódúnak számít, úgy pedig szép ott az élet. A legbiztonságosabb az, ha más expatokkal barátkozol, ebből a körből keresel csajt.

2020. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért légy résen, mert arrafelé könnyen seggbe lövik az embert ha egy lányt csak úgy megdug!
2020. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neurotech ***** válasza:

A "muszlim ország" kifejezés eléggé széleskörű. Sokfajta van.

Ilyen országokban mint Kazahsztán, Bosznia, Albánia, különösebben nem nehezebb mint nálunk mert a fiatalság hasonlóan él mint itt.

Egy fokkal nehezebb Törökországban vagy a fölöttem említett Észak Afrikai országok, ott azért már elég nagy gátat szab a szülői nevelés és a tradíciók betartása.

Következő fok Dubai vagy sok más Közel Keleti ország ahol jogilag tiltják a nem házas szexet. Ezekben az országokban ha szomszéd látja, hogy csajt felhoztál hívja a zsarukat. De ugye itt mégnehezebb fölszedni.

És van az abszolút lehetetlen feladat (legalábbis az átlagnak) Irán, Szaúd Arábia ezek kemény diktatúrák.

2020. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy pl. Szudán, vagy Indonézia a legkomolyabban muzulmán, mégis igen sok a prostituált. ("Romlott erkölcsű" lévén meg szoktam nézni a nőket, és azt találtam, hogy a szudáni nők elképesztően csinosak, szépek, és nagyon értenek a finom öltözködéshez.)
2020. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!