Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel a pénisszel okozhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a pénisszel okozhatok orgazmust a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mereven maximum 16 hosszú és 4.5 cm vastagságú a nemi szervem.


Jó érzés lesz neki?


2021. szept. 9. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Eljön vajon az idő, amikor felfogjátok végre, hogy teljesen mindegy hány centi hosszú, vagy vastag, önmagában a farkatok mérete nem jelent azonnali és garantált kielégülést?
2021. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudod, hogy mire való és önző vagy a szexben, akkor mindegy hogy mekkora.
2021. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy ha béna vagy
2021. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
A méreted szerintem jó, de nem én vagyok a barátnőd, szóval helyette nem nyilatkozom. Viszont ez önmagában kevés lesz, tudnod kell majd használni is.
2021. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha szuz vagy, akkor a farokmeregetes helyett inkabb probalj arra koncentralni, hogy ne durranj el hamar.
2021. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

"teljesen mindegy hány centi hosszú, vagy vastag, önmagában a farkatok mérete nem jelent azonnali és garantált kielégülést?"

Valahol igaz, de mindannyian jól tudjuk, hogy azért kell egy méret is, hogy élvezetes legyen egy lánynak a szex. Meg mellé hogy ne legyen gyorstüzelő, figyelmesség, stb stb. De méret is kell, ne álltassuk magunkat. Mondjuk a 4,5 cm vastagsággal pont nincs mit aggódni, hacsak nem nagyon tág a csaj.

2021. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudnál olyat okozni, mint én a 15/4,4-emmel. Technika függő, abban pedig verhetetlen vagyok.
2021. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Kéne egy külön kategória már az ilyen kérdéseknek. Nagyon unalmas, hogy minden 2-3. kérdés erről szól.


IGEN, okozhatsz vele orgazmust, NEM méret függő. Használni kell tudni.

Fele ekkora farokkal is ki lehet elégíteni egy nőt, ha jó a technikád és 2x nagyobb farokkal sem biztos, hogy ki tudsz elégíteni valakit, ha nem tudod használni.

2021. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen mindegy mit irtok vagy írok, minden nap sokszor megkérdezik ugyan ezt.

Ilyenekkel van tele az egész oldal, semmi érdemi kérdés.

2021. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem a méret a döntő. 13 cm es is lehet nagyon jó élmény, Decs 17 is lehet rossz. Konkrét tapasztalatból mondom.
2021. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!