Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha popsiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha popsiba csinálom barátnőmnek, akkor 1-2 perc alatt elélvez?

Figyelt kérdés

Igazából nem olyan nagy probléma, csak én szeretném kiélvezni a helyzetet, de ő elkezd remegni és utána érzékeny lesz a puncija, a popsija meg elkezd összeüszűkülni. Hogy lehetne kicsit elnyújtani az orgazmusát? Egyébként a méretem 17/5, ha ez számít.

27F



2021. szept. 1. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem hogy számít a méret.

Az én pasim farka kisebb mégis nagyon élvezem az anált. Igaz még orgazmusom nem volt így. De majdnem olyan jó mint punciba.

Csináld punciba neki hogy már majdnem orgazmusa legyen de ne engedd ekkor rakd át a fenekébe. Hátha így eltudod nyújtani.

2021. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Ne tedd be a s€ggébe a farkad.

Arra megvan a megfelelő nyílás, ti majmok meg a sz@rba tunkoljátok a farkatokat.

2021. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2 Sosem volt még probléma belőle, nem lesz "szaros", ha okosan készül elő, sőt még sosem volt semmilyen nyoma.


#1 Lehet, hogy jó ötlet, kipróbáljuk.

2021. szept. 1. 09:26
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
A nő csak eljátssza az orgazmust, hogy minél hamarabb vége legyen az análnak. Valójában nem élvezi. Ez a legvalószínűbb magyarázat.
2021. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Valószínűleg így van, amikor én sosem kértem tőle anált, pont azért szereti, mert hamar elélvez tőle, én sosem erőltetném.
2021. szept. 1. 09:43
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem análtól nincs orgazmusom de nagyon élvezem
2021. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
fura a múltkor még itt kérdezgetted jó e, elég lesz e egy csajnak, most meg a barátnőd análisan élvez tőled, persze-persze, mesélj még :D
2021. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Én még nem tettem fel kérdést ebben a témában, szóval szerintem összekeversz valakivel, miből gondolod, hogy én voltam?
2021. szept. 1. 09:56
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az van, hogy sokan undorodnak az análtól, de elég sok csaj van, aki viszont imádja.
2021. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű attól van hogy nagyon élvezi. Vagyunk így ezzel páran. De én szeretem ha folytatják orgazmus után is. Hamar jön a következő akkor 25L
2021. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!