Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi aki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki ha majdnem elélvez akkor abba hagyja a szexet?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy férfivel már többször is, de soha nem élvez el hanem akkor abba hagyja és később folytatjuk, én ezt nagyon furának találom de mindig ezt csinálja:/ valami ötlet hogy miért csinálja? És van még valaki aki ilyen?

2021. júl. 14. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nekem elélvezés után nincs kedvem a szexhez, de fojtatom
2021. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

én! nehéz elfogadó partnert találni rá de hamar belátják hogy ezután hatalmasabb élményben lesz részük..


het vagy 2 hetente 1szer van elsülés, a többi szexnél vissza kell tartani, megállni

2021. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Ha szabad kérdezni miért csináljátok ezt? Engem igazából nem zavar csak annyira szokatlan számomra
2021. júl. 14. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Az egyik exem sosem tudott elélvezni. Mindig kézzel vagy orálisan kellett befejezni, csak úgy tudott elmenni. Azt mondta, hogy ez mindig így volt nála.
2021. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Mert a sok élvezés rontja orgazmus élményét.


Lehet valakinek a heti 2-3 élvezés sok lenne, nem kívánná annyira a szexet és nem akarja "cserbenhagyni" a párját.

Nagyon nagy önkontroll kell hozzá amúgy, én majdnem biztos hogy nem tudnék leállni :D

2021. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
2es vagyok. én azért csinálom mert napi, kétnapi 1 szex helyett azóta napi 10szer is nekikezdünk a szexnek.. a csajom imádja és én is hogy nem kielégülve vagyok hanem folyton kanos..
2021. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább csak azért csinálja, hogy rendesen "bírja", önkontrollnak hívják a dolgot, nem akar 10 perc alatt eldurranni, hanem inkább alaposan meg...
2021. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
TE attól még el szoktál élvezni közben?
2021. júl. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Én még soha nem élveztem el, de attól függetlenül ő volt életem során az egyik partner akivel nagyon élvezem
2021. júl. 15. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy olyan fogalom, hogy "magmegtartás" lehet, hogy ezt gyakorolja... vannak bizonyos egészségügyi és mentális előnyei állítólag.

Én nem folyamatosan, de néha pár hétre-hónapra belemegyek, szerintem jó dolog, de nem folyamatosan (a pangó váladékok nem egészségesek a prosztatának) Némi jóga is szükséges hozzá, hogy ezt a "pangást" átalakítsuk hasznos energiákká. Mivel a jógában pedig nem vagyok jó, így néha elsütöm a szerszámot :)

2021. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!