Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek 3 mellbimbója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 3 mellbimbója van, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az álomnőmről tegnap lekerült a melltartó és hát nagy meglepetés fogadott,elállt tőle a szavam konkrétan.Nem tudtam hogy ilyen létezik.Ezen az "apróságon" kívül mindenben tökéletes kedves, értelmes stb..csak hát a szexuális vágyamat nem kicsit megöli.Szar embernek érezném magam és lelkifurdalásom is lenne ha emiatt szakitanék vele.De mégis nálam ez egy kizáró ok nem akarok egy mutánssal párkapcsolatban lenni.Tapintatosan rákérdeztem hogy esetleg nem akarja e leműtettni, de azt mondta hogy ő igy szereti magát,és ha nem tetszik találjak mást. Az a baj hogy tényleg nagyon szeretem, a legjobb csaj akivel eddig találkoztam, nem akarok egy ilyen hülyeség miatt elvesziteni.De mégis undorodom attól a kis izétől ott rajta...

kb igy néz ki : [link]



2021. aug. 29. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttad a nagyon nagy ő filmből Mauritiust?
2021. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Add nekem a csajt
2021. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Kamuzz hihetőbbet!
2021. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A Jóbarátok. c sorozatban, megvan az a rész, amikor Chandler egy féllábú csajjal randizik, de csak nagy nehezen tudja rávenni magát hogy lefeküdjön ez miatta nővel? Majd amikor odakerülne a sor, a nő észreveszi a fickó harmadik mellbimbóját, és lelép.

Na te ne legyél ilyen :D

2021. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyámnak is ilyen mint a képen, csak Ő fehér nő…

Apámnak soha nem volt vele gondja.

Én férfi vagyok, de nekem is 3 mellbimbóm van, viszont a 3. az kisebb mint egy átlag anyajegy, bőrgyógyászon kívül még senki nem vette észre, hogy az egy mellbimbó.

Szerintem azok a nők akikkel eddig együtt voltam ilyen rózsaszín anyajegynek hitték, ha egyáltalán észrevették.


Én nem gondolom, hogy ezzel probléma lenne, nem értem hogy számodra miért taszító.

2021. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda problémák 😱

Én nő vagyok, de egyik exemnek szintén 3 mellbimbója volt. Sose érdekelt, én sem vagyok tökéletes. A barátnőd okos, magabiztos lány, ő így szereti magát, és ajtót is mutatott, ha valami nem tetszik. Igaza van, ne félj elveszíteni, úgyis talál olyat, aki majd a plusz mellbimbóval együtt is imádja 💁🏻‍♀️

2021. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is három van, én elfogadom dobj egy messenger taget hozzá és bb
2021. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Haha, akkor ezt hallgassátok: nekem 5 mellbimbóm van! Nem is vágtam, hogy ezek mellbimbók, de most utánanéztem és belegondolva logikus.
2021. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is 3-4 bimbom van.


29 F

2021. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan kérlek, ez kb olyan, mint egy anyajegy, vagy szemölcs.

Barátkozz meg a látvánnyal, beszéljetek róla, nyugodtan simítsd meg. Mindenkinek van valami szokatlan a testén, ettől még nem mutáns. Ha azt mondanád, hogy 2 feje, az már komolyabb téma, de ez csak egy bőrhiba gyakorlatilag.

Drukkolok, hogy gyorsan túllendülj ezen, mert lehet, hogy életed végéig bánni fogod, ha emiatt veszni hagyod.

2021. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!