Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek 3 mellbimbója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 3 mellbimbója van, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az álomnőmről tegnap lekerült a melltartó és hát nagy meglepetés fogadott,elállt tőle a szavam konkrétan.Nem tudtam hogy ilyen létezik.Ezen az "apróságon" kívül mindenben tökéletes kedves, értelmes stb..csak hát a szexuális vágyamat nem kicsit megöli.Szar embernek érezném magam és lelkifurdalásom is lenne ha emiatt szakitanék vele.De mégis nálam ez egy kizáró ok nem akarok egy mutánssal párkapcsolatban lenni.Tapintatosan rákérdeztem hogy esetleg nem akarja e leműtettni, de azt mondta hogy ő igy szereti magát,és ha nem tetszik találjak mást. Az a baj hogy tényleg nagyon szeretem, a legjobb csaj akivel eddig találkoztam, nem akarok egy ilyen hülyeség miatt elvesziteni.De mégis undorodom attól a kis izétől ott rajta...

kb igy néz ki : [link]



2021. aug. 29. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 van. Eddig egy csaj sem akadt fenn rajta. Igaz az is, hogy még annyira sincsenek kifejlődve,mint a linkelt képen lévő csajnak.


De válaszolok is a kérdésedre,hogy mit tennék: Az egyiket a számmal, másik kettőt a kezeimmel izgatnám, és örülnék hogy le mert előttem vetkőzni,illetve h szereti a testét. Ennyi :))


Neked azt javaslom inkább szakítsatok.

2021. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ne szakítsanak! Ne biztasd butaságra, mert odamegyek és megpofozlak :D
2021. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%
Lemennèk màgneshorgàszni
2021. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondhatod, hogy nagyon szereted, ha egy ilyen apró "szépséghiba" miatt dobni akarod. Láthatóan mégsem szereted eléggé. Ha valakit igazán szeretsz, akkor is vele maradsz, ha komplett végtagjait veszti el.


És mégis milyen válaszokat vársz? Mondjuk azt, hogy keress mást, amit nem akarsz? Vagy azt hogy maradj vele, amit szintén nem akarsz?

2021. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem szereted annyira nagyon. Ha tényleg annyira szeretnéd, nem akadnál fenn ezen pláne ennyire.
2021. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!