Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt olyan hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan hogy nem hittétek el hogy ilyen szép lánnyal szexelsz?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lány, de sosem gondoltam volna hogy fogok vele valaha szexelni. OLyan szép teste van hogy el sem hiszem, hogy meztelenül látom, sőt szerelmesek is vagyunk egymába. Nagyon hihetetelen hogy egy ilyen szép lány az "enyém". Főleg úgy hogy barámelyik fiút megkaphatná, deő engem választott.

Veletek volt már ilyen?


2021. szept. 8. 20:48
1 2
 11/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:

10: Nyilván nem mindenki, főleg itt a gyk-n. (: De nem is életünk nagy szeremélre gondoltam feltétlen. Hanem csak arra, hogy külsőre eléggé bejön + normális/vannak közös pontok/stb./belső is stimmel. De ez mind szubjektív is. Nem minden lánynak izmos pasi a 10/10 és nem minden fiúnak modell lányok a 10/10. A belsőre és ízlésre, érdeklődési körökre ugyan ez vonatkozik. Tehát nem tudom, én nem tartom nagy dolognak ezt, egy lehetetlen küldetésnek. Főleg, ha valakinek rohadt sok lány/fiú bejön külsőre. (mert ugye nyilván van ilyen is) És sokan vagyunk. :)


Pedig nem voltak nagy elvárásaid szerintem.

- talán külsőben lehettél túl maximalista ez alapján, de ezt sem tudjuk így, mert lehet ami neked fullos, az más szemében átlagos ugye, mindenkinek más a szép valamilyen szinten

- a szerelem kapcsolatban alap, ha nem működik, akkor nincs szerelem, gondolom én, vagy mi..

- beszélgetni azért lehessen már azzal, akivel együtt vagy, tehát ezt is majdhogynem alapnak gondolom

- Jó az ágyban. Ez tanulható szerintem, ha megvan benne a szándék.

- Család. Lehet ilyet is találni és találtál is, szóval összességében tök jó és sok boldogásot! :)

2021. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:
boldogságot* csak elírtam ezt is
2021. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Twastar ***** válasza:
Bizonyám! 😍
2021. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!