Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha használjátok azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha használjátok azt a kifejezést egy idegen férfira, hogy szép, azt milyen esetben teszitek?

Figyelt kérdés
Átlagban ezt mondják rám a nők, lányok. Azt, hogy jóképű, vagy jó pasi, sosem hallottam tőlük. Ferfiatlan vagyok talán?
2021. aug. 31. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja rád valaki hogy szép akkor tetszel neki. Igaz hogy férfira nem nagyon szokás ilyet mondani, de szerintem nincs negatív jelentése. Ha férfiatlan lennél nem mondanák ezt.
2021. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szép, mint ember, de férfiatlan.
2021. aug. 31. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Itt a hangsúly is sokat számít. Egy lekezelő szép vagy "deeszép" nem éppen pozitív töltetű.
2021. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

A szép kifejezést általában nem használják férfira.

Jóképű, dögös, szexi. Inkább ezt.

Ha egy pasira azt mondanám, hogy szép, akkor ő valószínűleg nem is férfias.

2021. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondom a páromra, hogy szép. De férfias is egyben. Szerintem ez nem zárja ki egymást
2021. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik egyszerűen szépek. Ez nem jelent (számomra, az én olvasatomban) szexuális értelemben semmit, csak annyit, hogy jó ránézni, mert kellemes a szemnek.
2021. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 igen erre gondolok
2021. aug. 31. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárja ki egymást a szépség és férfiasság. Ha vannak csúnya pasik, akkor miért ne lehetnének szépek is?

Én arra a férfire mondom, hogy szép, aki nem csak egyszerűen jóképű, hanem annál több. Kb tökéletes mindene, teste, arca, minden porcikája.

2021. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A régi időkben használták a "szép szál legény" kifejezést - hát egyszerűsödött azóta a nyelvünk, és a humoros hangzása miatt többször hallom.

Én nőként a baráti körömben alkalmazom azokra a férfiakra ezt a szót akik tetszenek. De gondolom a "szépfiú" sem idegen a fülednek (főleg ha nézted annó a Szupercsapatot).

2021. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!